Jack Gadovsky opowiada o dramatycznym maratonie w Nowym Jorku!

Jack Gadovsky opowiada o dramatycznym maratonie w Nowym Jorku!

Na początku listopada odbył się największy na świecie maraton w Nowym Jorku, w którym wzięło udział ponad 50 tysięcy uczestników. W tegorocznej edycji wzięło udział dwóch polskich YouTuberów - Krzysztof Gonciarz i Jack Gadovsky. O ile ten pierwszy dobiegł do mety w zamierzonym tempie, tak bieg Jacka był bardziej dramatyczny.


Swoje podsumowanie maratońskiego biegu Jacek zaczął od tego, że podczas maratonu nie używał telefonu ani kamery i nie utrzymywał żadnej łączności z social mediami. Inną postawę przybrał Gonciarz, który na bieżąco utrzymywał łączność ze swoimi fanami co, jak sam mówił, dodawało mu sił. Jacek jednak mógł skupić się całkowicie na maratonie i poczuć jego klimat. Nie cieszył się on jednak z niego zbyt długo, bo w okolicach 9 kilometra złapała go kontuzja i prawie upadł podczas biegu. Później odnowiła się druga kontuzja, której nabawił się w Egipcie.Według relacji Jacka ból był ogromny, jednak nie zszedł on z trasy maratonu, ponieważ musiał sobie udowodnić, że jest w stanie przebiegnąć maraton. Pomimo dramatycznego przebiegu i ogromnego bólu Jacek deklaruje chęć wzięcia udziału w tego typu wydarzeniu jeszcze raz. Poleca on także każdemu spróbować swoich sił w bieganiu.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki pisaniu realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.

Telefon z rekordowo małymi ramkami już w styczniu. Wielkie obietnice Sharp!

Cyber Marian parodiuje "Plecak" Young Multiego!

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych