Jack Gadovsky opowiada o dramatycznym maratonie w Nowym Jorku!

Jack Gadovsky opowiada o dramatycznym maratonie w Nowym Jorku!

Na początku listopada odbył się największy na świecie maraton w Nowym Jorku, w którym wzięło udział ponad 50 tysięcy uczestników. W tegorocznej edycji wzięło udział dwóch polskich YouTuberów - Krzysztof Gonciarz i Jack Gadovsky. O ile ten pierwszy dobiegł do mety w zamierzonym tempie, tak bieg Jacka był bardziej dramatyczny.


Swoje podsumowanie maratońskiego biegu Jacek zaczął od tego, że podczas maratonu nie używał telefonu ani kamery i nie utrzymywał żadnej łączności z social mediami. Inną postawę przybrał Gonciarz, który na bieżąco utrzymywał łączność ze swoimi fanami co, jak sam mówił, dodawało mu sił. Jacek jednak mógł skupić się całkowicie na maratonie i poczuć jego klimat. Nie cieszył się on jednak z niego zbyt długo, bo w okolicach 9 kilometra złapała go kontuzja i prawie upadł podczas biegu. Później odnowiła się druga kontuzja, której nabawił się w Egipcie.Według relacji Jacka ból był ogromny, jednak nie zszedł on z trasy maratonu, ponieważ musiał sobie udowodnić, że jest w stanie przebiegnąć maraton. Pomimo dramatycznego przebiegu i ogromnego bólu Jacek deklaruje chęć wzięcia udziału w tego typu wydarzeniu jeszcze raz. Poleca on także każdemu spróbować swoich sił w bieganiu.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.