Jack Gadovsky z 200 odcinkiem Wjazdu na Chatę!

Jack Gadovsky z 200 odcinkiem Wjazdu na Chatę!

Pierwszy odcinek opublikował ponad trzy lata temu. Od tamtego momentu przebył często niełatwą drogę do sukcesu na platformie YouTube. Jacek Gadzinowski opublikował właśnie dwusetny odcinek swojej najpopularniejszej serii. 


Jeśli już mówimy o tym jubileuszu to warto cofnąć się do wspomnianych początków. W lutym 2015 roku pojawił się film otwierający Wjazdy na Chatę. Jacek odwiedził wtedy chłopaków z kanału Śmiechawa TV. Do tej pory materiał ten obejrzało ponad milion osób, co czyni go trzynastym najpopularniejszym klipem na kanale.Materiałem, który cieszy się u twórcy największą liczbą wyświetleń jest jednak ten wrzucony w czerwcu 2015 roku. Jacek ukazuje w nim mieszkanie Szymona Kasprzyka, czyli Isamu. Odcinek został wyświetlony już prawie 2,5 miliona razy.Powróćmy teraz do aktualnych wydarzeń. Na kanale YouTubera zawitał właśnie dwusetny odcinek tytułowej serii. Gościem w nim jest popularny polski raper - Tede. Były uczestnik MTV Cribs pokazał nie tylko swoje mieszkanie, ale również zabrał Jacka na rowerową przejażdżkę w celu ukazania studia, gdzie powstają jego klipy.Twórcy oczywiście gratulujemy zajścia tak daleko i życzymy powodzenia na kolejnych etapach rozwoju!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.