YouTuber od kilkunastu godzin prowadzi nietypowego charytatywnego streama

YouTuber od kilkunastu godzin prowadzi nietypowego charytatywnego streama

Grudzień to nie tylko czas oczekiwań na Święta Bożego Narodzenia, ale także miesiąc charytatywnych livestreamów, które w tym miesiącu cieszą się największą popularnością. Jeden z nich trwa właśnie teraz i trzeba przyznać, że jest dość... nietypowy!


Pierwszy tegoroczny stream tego typu został zapowiedziany już przez Ekipę Fantasy, która za kilka dni wystartuje z 5. edycją charytatywnej transmisji. Więcej o tym wielkim wydarzeniu przeczytacie klikając tutaj. Tymczasem trwa inny stream o szczytnym celu. Ten odbywa się na kanale Jachimozo - YouTubera subskrybowanego przez ponad 400 tysięcy osób.

Twórca kolejny rok z rzędu zbiera na świąteczne prezenty dla dzieci z domów dziecka. Ne ten moment zebrał blisko 1500 zł na ten cel, ale wszystko wskazuje na to, że ostateczna kwota będzie jeszcze większa. Stream trwa już ponad kilkanaście godzin, a wszystko wskazuje na to, że nie jest to jeszcze jego połowa. YouTuber musi wypowiedzieć bowiem 10 tysięcy razy frazę: "Stół z powyłamywanymi nogami", aby ten się zakończył. Do tego wszystkiego, każda jedna złotówka przesłana na szczytny cel, to 5 dodatkowych słów do puli 10 tysięcy, a jedna nowa subskrypcja to jedno dodatkowe słowo. Na ten moment twórcy udało się wyrobić niecałą połowę pełnej puli, którą musi wypowiedzieć.Jeśli jesteście zainteresowani wsparciem akcji, koniecznie odwiedźcie powyższą transmisję! My natomiast pozostawiamy was z filmem z podsumowania zeszłorocznej akcji Jachimozo. Wtedy to YouTuber wraz z pomocą widzów wydał 5 tysięcy złotych kupując prezenty dla dzieci z Domu Dziecka w Zielonej Górze.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.