Izak&Rojo przechodzą pierwszą mapę zrobioną przez fana!

Izak&Rojo przechodzą pierwszą mapę zrobioną przez fana!

Izak & Rojo - o tym duecie głośno jest od dłuższego czasu. Ich wspólna seria z CS:GO regularnie pojawia się na obu kanałach i jak na razie nic nie wskazuje na to, żeby szybko się zakończyła, co bardzo nas cieszy.


Kreatywność fanów Izaka  jak i Roja, najwidoczniej nie zna granic, których nie są w stanie przekroczyć, ponieważ zaledwie wczoraj twórcy zagrali w pierwszą mapę, która została stworzona spejalnie dla nich. Swoją pomysłowością popisał się jeden z widzów o nicku TheMichal3210, który także posiada swój własny kanał w serwisie YouTube.
Faktem, który sprawia największą radość jest to, że mapa zrobiona została typowo pod zamysł duetu Izak&Rojo. Pełna easter eggów, popularnych w Internecie memów związanych z twórcami, a nawet podłożony voice acting znany widzom z poprzednich odcinków serii "Warsztatu z Izakiem w CS:GO".  Jak zgodnie potwierdzili Panowie, nie ma nic lepszego, niż kreatywność odbiorców ich twórczości. Po materiałach, które znajdują się na kanale TheMichal3210 możemy łatwo stwierdzić, że nie jest to pierwsza przygoda tego twórcy YouTube z grą Counter Strike: Global Offensive. Prowadził on między innymi serię "Od zera do mapmaker'a", więc wiadomo już, dlaczego jego dzieło dedykowane Izakowi i Rojowi  jest tak bardzo dopracowane i pełne ciekawych szczegółów.


Podczas trwania najnowszego filmu duetu nie zabrakło śmiechu, pozytywnego zaskoczenia, a także większej niż zwykle eksploracji terenu, byle tylko nie pominąć żadnego smaczku, który przygotował dla obu Panów twórca mapy. Sam odcinek spodobał się wielu widzom youtuberów, a komentarze mówią same za siebie. Oto niektóre z nich:
Zarąbista mapka a pod koniec epicka muzyczka cos pieknego SZACUN DLA MICHALA


Te wasze "głosy" i różne obrazki dodane do mapki były świetneNie obyło się bez komentarza samego twórcy, który zadowolony był z nagrania tego filmu. Nie ukrył jednak, że szkoda mu tego, że żaden z twórców nie znalazł "znajdźki":
Dzięki serdecznie Rojson i izak za nagranie, no i izakowi dzięki za prezent w postaci kosy, mam nadzieję, że zagracie w przyszłe produkcje odemnie :) EDIT: Szkoda, że żadnej znajdźki nie znaleźliście, a były 3 :D Tutaj bezpośredni link do mapy http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=719618628Mamy nadzieję, że to dopiero początek takich inicjatyw i zachęta dla pozostałych, pełnych pomysłowości widzów. Z takim zaangażowaniem fanów duet Izak&Rojo będzie tak dobrze funkcjonował jeszcze przez długi czas, na co bardzo liczymy!


A jak Wam podoba się ten typ współpracy twórca YouTube - widz? Śmiało wyrażajcie swoje zdanie w komentarzach! :)


Joanna Kowalska


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.