Izako Boars zagrają na finałach Mistrzostw Polski!

Izako Boars zagrają na finałach Mistrzostw Polski!

Po ostatniej przegranej w finałach Let's Play Częstochowa, Izako Boars ponownie zmierzą się z najlepszymi polskimi ekipami. Tym razem walczyć będą na finałach ESL Mistrzostw Polski, które odbędą się już za tydzień w Katowicach! 


Wczoraj odbył się ostatni mecz Dzików w fazie grupowej. Ich przeciwnikiem była drużyna ALSEN-TEAM, która niestety nie dała rady pokonać rywali. Zawodnicy Izako Boars zdobyli obydwie mapy-Cobblestone i Mirage. Pierwsza mapa zakończyła się wynikiem 16:9. Mimo prowadzenia ALSEN-TEAM po pierwszej połowie, następne rundy trafiły  na konto Dzików Izaka. Drugie spotkanie na kolejnej mapie pokazało, że przeciwników drużyny sformowanej przez Izaka nie można było lekceważyć. Ich comeback w drugiej połowie nadal nie był jednak wystarczający i ostatecznie pojedynek kolejny raz wygrali gracze Izako Boars.
Teraz przyszła pora na zmagania w fazie play-off. Na drodze "Stomp'a" i jego drużyny do finałów Mistrzostw Polski czeka niestety jeszcze jeden zespół-Team Kinguin, który grupę "A" opuścił z pierwszego miejsca.
Czy Dziki pokonają faworytów turnieju? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w przyszłą sobotę.

W czternastym sezonie ESL Mistrzostw Polski na wygranych czeka atrakcyjna nagroda pieniężna. Spotkania będą komentować Maciej "Morgen" Żuchowski oraz Kuba „Kubik” Kubiak. Wszystkie mecze zobaczycie tutaj.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Ogromny sukces sprzedażowy konsoli Nintendo Switch! Te liczby robią wrażenie

Poznaliśmy następce Battlefielda 1?

Opcja streamingu gier już niedługo na Messengerze!

Biedronka ponownie ze świetną ofertą gier!

Nowy gra w uniwersum Outlasta już na etapie produkcji!

Oto 10 najpopularniejszych zwiastunów gier 2017 roku na YouTube