Izako Boars z ważnymi zmianami!

Izako Boars z ważnymi zmianami!

W ciągu ostatnich miesięcy w zespole Izako Boars dużo się działo. Ekipa Izaka coraz lepiej radzi sobie na polskiej scenie, a zawodnicy cały czas rozwijają swoje umiejętności. Teraz będą mogli robić to pod okiem nowego trenera, który właśnie dołączył do drużyny. 


Nowym trenerem Izako Boars został Bartosz"Hyper" Wolny, którego można kojarzyć między innymi z występów w Pompa Teamie czy w Teamie Kinguin. Tym razem Hyper będzie pełnił jednak zupełnie inną funkcję, niż w wyżej wymienionych zespołach. Doświadczenie nowego członka ekipy "Dzików" będzie na pewno bardzo pomocne.Nie jest to jednak jedyna zmiana, która w ostatnim czasie miała miejsce w zespole Izaka. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się także, że w składzie drużyny na stałe zobaczymy tecka, czyli byłego zawodnika ekipy x - kom team. Co więcej, pojawiły się także plotki dotyczące nowego "Dzika", a dokładniej Kacpra "kap3ra" Słomy, który według kilku źródeł może dołączyć do teamu w najbliższym czasie. W jego sprawie trwają jednak nadal negocjacje z Teamem Kinguin.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.