Izako Boars z pokaźnym awansem w rankingu HLTV

Izako Boars z pokaźnym awansem w rankingu HLTV

Izako Boars - polska organizacja e-sportowa - zaliczyła pokaźny awans w rankingu HLTV. Niedługo możemy spodziewać się jej wejścia do najlepszej czterdziestki światowych drużyn.


Polska scena e-sportowa regularnie rośnie w siłę. Profesjonalny gaming jest coraz bardziej popularny i szanowany w naszym kraju. Widać to przede wszystkim w światowych rankingach, gdzie dynamicznie wspinamy się po szczeblach drabiny.

Zestawienie HLTV przedstawiające najlepsze organizacje e-sportowe Counter-Strike: Global Offensive doczekało się właśnie uaktualnienia. Na podium znalazły się Astralis, Natus Vincere oraz Vitality. W tym przypadku zaszła wyłącznie jedna zmiana - Natus Vincere wyprzedziło Vitality.

Źródło: HLTV


Ogromny wzrost zaliczył team Izako Boars, który z 63 pozycji awansował na... 42 miejsce. Jest to więc obecnie najlepsza polska drużyna CS:GO w naszym kraju. Czy ten stan się utrzyma? Cóż, zobaczymy podczas następnego notowania - 15 lutego.

Nie sposób zapomnieć o x-kom AGO. Rodzima organizacja w końcu znalazła się w pierwszej setce wdrapując się o 31 miejsca w rankingu. Wow!

 

Co sądzicie o pozycji Polski na polskiej scenie e-sportowej? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.