Izako Boars przegrywają z Venatores w finale turnieju GameON w Kielcach!

Izako Boars przegrywają z Venatores w finale turnieju GameON w Kielcach!

Po bardzo długim oraz bardzo emocjonującym spotkaniu zespołów Izako Boars i Pompa Team podczas półfinałów turnieju GameON w Kielcach przyszła pora na wielki finał. Tym razem do walki stanęły Dziki Izaka oraz Venatores. Która drużyna była lepsza? Finał rozpoczął się od mapy Train. Początek dość obiecująco zapowiadał się dla Dzików. Przez pierwszą połowę ich prowadzenie cały czas rosło, jednak po zmianie stron Venatores wyrównali wynik, a dodatkowo przegonili liczbą wygranych rund Izako Boars. Ostatecznie mapa należała do nich, a ekipa repo oddaliła się od zdobycia głównej nagrody, czyli 10 tysięcy złotych.


Szansa na walkę o wygraną wróciła z następną mapą. Pistoletówka oraz kolejne 2 rundy na Overpassie trafiły na konto Venatores. Później Izako Boars starali się odrobić straty, lecz Venatores i tak zdobyło pierwszą połowę. Druga połowa rozpoczęła się podobnie do pierwszej. Venatores wygrali rundę pistoletową, jak i kolejne 2 rundy. Dziki cały czas czekały na okazję do powiększenia przewagi nad rywalem. Izako Boars szybko odrobiło różnicę punktów, lecz wtedy zawodnicy Venatores znowu zyskali przewagę, która zadecydowała o ostatecznym wyniku spotkania. Tym razem zwycięstwo zdobyła ekipa Venatores!


Główną nagrodę, czyli 10 tysięcy złotych zgarnia drużyna Venatores, która w Kielcach nie miała sobie równych. Izako Boars otrzymują natomiast nagrodę za drugie miejsce, która wynosi 6 tysięcy złotych. Gratulacje dla obydwu teamów!avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.