Poznaliśmy nowych zawodników drużyny Izaka!

Poznaliśmy nowych zawodników drużyny Izaka!

Jeżeli byliście na strefie Sprite podczas tegorocznego Intel Extreme Masters to słyszeliście na pewno, że Izak startuje ze swoją własną drużyną. Jeśli jednak nie pojawiliście się tam, to mogliście dowiedzieć się o tym z naszego artykułu. Od początku w składzie brakowało dwóch graczy, jednak streamer szybko postanowił to zmienić. 


Pierwszymi graczami w drużynie Izako Boars zostali Daniel "Stomp" Płomiński", Sebastian "NEEX" Trela oraz Kamil "LUULIGUZMAN" Pala, których mogliśmy zobaczyć podczas turnieju ASUS ROG Join The Republic Challenge. W składzie wciąż pozostały dwa wolne miejsca, ale Izak szybko zapełnił tę lukę. Dzisiaj dowiedzieliśmy się kto dołączy do ekipy. Nowym duetem będą wcześniejsi gracze z teamu PACT-Karol "repo" Cybulski i Kamil "kamil" Kamiński, których ostatnio można było zobaczyć na Pucharze Polski Cybersport w Katowicach, gdzie zajęli 4 miejsce przegrywając z GROMclan'em. Osoby śledzące poczynania Izako Boars wiedzą, że Karol i Kamil trenowali już z resztą podczas rozgrywek Gfinity. Z takimi zawodnikami "Dziki Izaka" mają szansę poważnie namieszać na polskiej scenie esportowej. Jesteśmy przekonani, że już niedługo będą mierzyć się z najlepszymi zespołami z całego świata. Trzymamy mocno kciuki za sukcesy Dzików w następnych turniejach! 

QUIZ O IZAKU!avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

THE STORYWALKERZ - tajemniczy kanał uczestników Mam Talent

Kaluch rusza z własnym serialem z GTA V!

Radosław Kotarski poprowadził wywiady w Onet Rano!

Kolejny sezon "Star Trek: Discovery" zapowiedziany jeszcze przed zakończeniem pierwszej serii

Okiem Fabiana wystartował z Patronite - tylko zobaczcie te opisy

Drużyny e-sportowe w piłkarskich strojach?