Izako Boars pokonuje Pompa Team w półfinale turnieju GameON Kielce!

Przed chwilą zakończył się mecz półfinałowy turnieju GameON w Kielcach, w którym zobaczyć mogliśmy zespoły Pompa Team oraz Izako Boars. Po emocjonującym spotkaniu do finałów przechodzi Izako Boars!

Pierwsze drużyn spotkanie odbyło się na mapie Cobblestone. Pierwsze rundy trafiły na konto Izako Boars, jednak później zmotywowani zawodnicy Pompa Teamu zaczęli odrabiać straty. W drugiej połowie Dziki nie straciły koncentracji nawet na chwilę, co pozwoliło im na zdominowanie przeciwników. Mapa zakończyła się wynikiem 16:8 i dała przewagę ekipie Neex'a.

Następnie spotkanie przeniosło się na Mirage. Pistoletówka przebiegła korzystnie dla Pompa Teamu, jednak kolejna runda niespodziewanie została wygrana przez ich rywali. Później Pompa wysunęła się na prowadzenie i pokazała, że ciężko będzie ich pokonać. Pierwsze rundy drugiej połowy podwyższyły przewagę "żółtej" Pompy, jednak Dziki nie zamierzały się poddać. Zawodnicy Izako Boars odrobili stracone rundy i doprowadzili do dogrywki. Po kilkunastu minutach wszystko było już jednak jasne - mapę zwycięża Pompa Team!

Decydujący pojedynek rozegrał się na Cache'u. Przez pierwsze 8 rund Izako Boars nie potrafiło powstrzymać Pompa Teamu. Później Dziki kilka razy starały się wpłynąć na wynik, jednak do końca pierwszej połowy udało im się ugrać tylko 4 rundy. Druga połowa także rozpoczęła się dobrze dla graczy PT, jednak Izako Boars cały czas zmniejszało ich przewagę. Dzięki ich determinacji udało im się na chwilę wyprzedzić rywali i doprowadzić do kolejnej dogrywki. Jak się jednak okazało, aby wyłonić wygrany zespół potrzebne były aż 3 dogrywki. Ostatecznie zwyciężyć mogła tylko jedna drużyna, a tym razem udało się to Izako Boars!

Do finału przechodzi zespół Izako Boars! Zawodnicy powalczą o główną nagrodę, czyli o 10 tysięcy złotych. Pompa Team natomiast powalczy o trzecie miejsce i nagrodę pocieszenia w wysokości 4 tysięcy złotych. Ich rywalami będzie zespół Bynie Pągowskiego.