Izak współprowadzącym nowego e-sportowego podcastu

Izak współprowadzącym nowego e-sportowego podcastu

Pojawił się właśnie pierwszy odcinek podcastu "Inny Świat", którego prowadzącymi są Maciej Iwański oraz Piotr "Izak" Skowyrski. Gościem premierowego materiału został z kolei... Krzysztof Ibisz. 


Jeśli jesteście fanami e-sportu i podcastów, to nie możecie przejść obojętnie obok projektu "Inny Świat" zainicjowanego przez Piotra Skowyrskiego oraz Macieja Iwańskiego. Panowie już kilka lat temu współpracowali ze sobą podczas współpracy z TVP Sport, gdzie komentowali mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Teraz zdecydowali się na ponowne poruszenie tematyki sportowej, w lecz nieco innym wydaniu. Wraz z  Polską Ligą Esportową stworzyli podcast, którego pierwszy odcinek jest już dostępny na wszystkich popularnych platformach streamingowych."Inny Świat" będzie poświęcony e-sportowi, co dosyć obrazowo oddaje nazwa przedsięwzięcia. Co ciekawe, gościem premierowego odcinka został Krzysztof Ibisz, który tak naprawdę z tą branżą ma nie mało wspólnego.

Telewizyjna gwiazda miała chociażby okazję poprowadzić finały Ultraligi - mężczyzna jest więc zaangażowany w e-sport od dłuższego czasu i raczej nie planuje tak szybko z tego rezygnować. Ciekawych informacji na temat jego styczności z e-sportem możecie wysłuchać na np. Spotify.

 

Słuchaliście już podcastu "Inny Świat"? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.