Izak właśnie walczy o 50 tysięcy dolarów w Apex!

Izak właśnie walczy o 50 tysięcy dolarów w Apex!

Apex od Electronic Arts to darmowa gra typu battle royale, która zdobywa ogromną popularność. Nawet Fortnite czuje jej oddech na plecach, który przez ostatnie dni pozostaje w lekkim cieniu swojego nowego rywala. Swoich sił w popularnym tytule próbuje właśnie Izak.


Izak wraz z HighStyled i Pago właśnie biorą udział w zawodach Twitch Rivals - Apex Legends. O tym wydarzeniu poinformował wczoraj Denis "Deszczu" Szczęsny.Sam Izak również nie krył podekscytowania z tego powodu:Panowie powalczą z ekipami z całej Europy o część puli nagród wynoszącej 50 tysięcy dolarów. Oto punktacja przewidziana na dzisiejsze zawody:

  • 10 punktów – zwycięstwo

  • 5 punktów – drugie/trzecie miejsce

  • 3 punkty – czwarte/piąte miejsce

  • 1 punkt – eliminacja


Zmagania Piotrka o główną nagrodę możecie oczywiście śledzić na jego koncie Twitch, które znajdziecie tutaj. Aktualnie trwa rozgrzewka przed właściwymi zawodami, które planowo mają rozpocząć się o 18:15.

Trzymamy kciuki za polskich graczy i mamy nadzieję, że to będzie dopiero początek ich sukcesów!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.