Izak w meczu pokazowym przed finałem Majora w Krakowie!

Izak w meczu pokazowym przed finałem Majora w Krakowie!

Mimo tego, że w finale turnieju PGL Major Kraków 2017 nie zobaczymy niestety formacji Virtus.pro, to będziemy mieli okazję jeszcze przez chwilę oglądać grę polskiego zawodnika na głównej scenie. Już za chwilę rozpocznie się mecz pokazowy, w którym udział weźmie Izak!
Virtusi niestety nie dali rady pokonać zespołu Immortals i tym samym skończyli swoją przygodę z turniejem po półfinałowym meczu wczoraj. Więcej na ten temat znajdziecie w naszym artykule.

Dziś polscy kibice otrzymają ostatnią szansę na zobaczenie polskiego gracza podczas meczu na głównej scenie turnieju w TAURON Arenie. O możliwości zobaczenia Piotra w showmatch'u pisaliśmy już na naszej stronie tutaj. Na portalu reddit.com pojawił się post, w którym czytelnicy mogli zadecydować o składzie drużyn. Polscy fani wielokrotnie w komentarzach wymienili Izaka, co sprawiło, że przed wielkim finałem będzie on miał okazję poczuć się jak jeden z zawodników dwóch najlepszych zespołów tego turnieju, czyli Gambit lub Immortals.


10 najbardziej rozpoznawalnych osób z CS-owej światowej sceny e-sportowej podzielonych zostało na 2 teamy. Kapitanem pierwszej z nich został brytyjski komentator DDK, a w jego drużynie zobaczymy także osoby takie jak Mantrouse, YNK, Moses czy DJPrius. Po przeciwnej stronie stanie zespół kierowany przez Bardolph'a, który zwykle partneruje liderowi pierwszej ekipy podczas komentowania spotkań. Wraz z nim zgra właśnie Izak oraz Natu, Sapphire i HenryG.Ale grubo!!! 😮 #streamer #izak #twitch #stream #pgl #pglmajor #rfrsh #csgo #twitchtv #tauronarena


Post udostępniony przez Piotr Skowyrski (@izaklive)


Mecz rozpocznie się o 15, a chwilę po nim zacznie się wielki finał turnieju. Wszystkie spotkania zobaczycie oczywiście na oficjalnym kanale PGL.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.