Izak w Londynie! Będzie komentować turniej w Counter Strike'a

Izak w Londynie! Będzie komentować turniej w Counter Strike'a

Dzisiaj chwilę przed 14 Izak udał się na warszawskie lotnisko Chopina i razem z zespołem Virtus.PRO wyleciał do Londynu. YouTuber oraz streamer będzie oficjalnym komentatorem turnieju CEVO Gfinity Season 9 finals, który odbędzie się od czwartku do niedzieli. Pula nagród w turnieju wynosi 125 tysięcy dolarów.


Izak po raz pierwszy w swojej trwającej już 3 lata profesjonalnej karierze komentatora, poleci do innego kraju razem z polskim zespołem Virtus.PRO. YouTuber kilka tygodni temu napisał do organizatora z prośbą o przyznanie "licencji" na komentowanie tego turnieju. Odpowiedź nieco zaskoczyła Piotrka, bowiem został on zaproszony do komentowania zmagań profesjonalnych graczy na miejscu, w Londynie. Oczywiście organizator pokrywa koszty przelotu oraz hotelu.


Niestety, Izak nie będzie komentować pojedynków drużyn na swoim Twitchu, tylko na stronie gfinity.net. Zaletą tego jest możliwość oglądania meczów z kilku kamer, a nie tylko jednej, co wydaje się super rozwiązaniem.


W turnieju zabraknie topowych światowych drużyn. W Londynie pojawią się: Virtus.PRO, Dignitas, Hell Raisers, Tempo Storm, SK, Slpyce, OpTic, Selfless. Podział na grupy wygląda następująco:


grupy


Materiał Izaka dostępny jest poniżej:
Zabrnęliście dotąd? To zróbcie quiz o Izaku i pochwalcie się ile Wam wyszło! -> QUIZ


Będziecie kibicować Virtusom? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.