Izak w tekście piosenki Taconafide!

Izak w tekście piosenki Taconafide!

Dziś swą premierę miała wyczekiwana przez setki tysięcy osób płyta pt. "Soma 0,5 mg" autorstwa Taconafide - wspólnego projektu dwóch artystów, Taco Hemingwaya oraz Quebonafide. W tekście jednej z piosenek pojawił się sam Izak!


Nick znanego wszystkim streamera - Piotra Skowyrskiego pojawił się w utworze "VISA". W drugiej zwrotce wykonywanej przez Taco Hemingway'a, artysta śpiewa:

Jestem graczem, te dzieciaki mówią - co tam Izak?Fragment ten odsłuchacie poniżej (1:43):Nawiązanie do postaci Izaka nie jest przypadkowe. Dla wielu osób Piotr wyglądem przypomina Taco, a artysta odnosi się do sytuacji, w których młodsze osoby pytają go "Co tam Izak?".Powyższy fragment nie jest jedynym nawiązaniem do YouTube na płycie. W utworze pt. "Wiem" możemy od Taco usłyszeć: "Wiecznie głodny, niby młody lekarz. Ale ta kieszeń, jak młody youtuber". Dodatkowo w dołączonej do preoderu książce z rozmowami pomiędzy Taco a Quebonafide, Kuba pisze o sukcesie "Diamentów" - utworu Multiego, na którym gościnnie usłyszeliśmy Bedoesa.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.