Izak pokazuje swoje nowe stanowisko do streamowania!

Izak pokazuje swoje nowe stanowisko do streamowania!

Jakiś czas temu na kanałach izaka, zarówno na twitchu, jak i na Youtube, mogliśmy zaobserwować zmiany. Były one związane z przeprowadzką streamera, przy okazji której urządził on sobie nowe stanowisko gamingowe z prawdziwego zdarzenia. Na kanale Piotra pojawił się film, w którym prezentuje on swój pokój  wraz z wyposażeniem.


Nowe stanowisko Izaka jest o wiele bardziej profesjonalne od tego poprzedniego. Oprócz greenscreena będącego standardem wśród największych polskich kanałów gamingowych, Piotr zakupił również softboxy. Jeśli nie wiecie, co to jest, już spieszymy z wytłumaczeniem. Softboxy to profesjonalne lampy stosowane w fotografii oraz filmowaniu, jednak coraz częściej korzystają z nich również YouTuberzy, po to, aby podnieść jakość swoich filmów oraz streamów. Trzeba przyznać, że nowe wyposażenie znacząco podniosło poziom materiałów autorstwa Izaka.Jednak nie zamierza on poprzestawać na poprawie wizualnych aspektów w swoim studiu. W trakcie filmu dowiadujemy się również, że Piotr zakupił panele akustyczne, które poprawią jakość audio jego materiałów. Będą one szczególnie przydatne podczas komentowania meczów, których jednak będzie coraz mniej, o czym pisaliśmy tutaj.

Najważniejszym elementem całego stanowiska jest komputer. Ten również został wymieniony i to na nie byle jaki. Pod swoim biurkiem Izak trzyma prawdziwą bestię. Nowy sprzęt pozwala na prowadzenie streamów i granie bez najmniejszych zacięć jednocześnie. Jeśli jesteście ciekawi pełnej specyfikacji komputera, kliknijcie tutaj.  Jak sami widzicie, Piotr wprowadził dużo zmian i można śmiało powiedzieć, że wszystkie z nich są na plus.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.