Izak skomentuje Mistrzostwa Świata w piłce nożnej!

Izak skomentuje Mistrzostwa Świata w piłce nożnej!

Kilka dni temu za pośrednictwem swojego facebooka, izak poinformował nas, że skomentuje tegoroczny mundial w Rosji. Nie jest to pierwszy raz, gdy będziemy mogli posłuchać Piotra komentującego piłkę nożną zamiast Counter Strike'a. Komentował on bowiem już kilka spotkań reprezentacji polski. Poprzednie mecze, podczas których mogliśmy usłyszeć izaka, cieszyły się ogromną popularnością, a pisaliśmy o tym tutaj.


Transmisja z udziałem Izaka nie będzie oczywiście głównym sprawozdaniem z meczów na mundialu, a jedynie ciekawą alternatywą dla oglądania spotkań w telewizji. Dlaczego telewizja postanowiło po raz kolejny zaprosić Piotra do komentowania? Na to pytanie odpowiedział sam dyrektor TVP Sport - Marek Szkolnikowski:
Telewizja Polska jest nowoczesna i idzie z duchem czasu. Jesteśmy otwarci na nowe formy komunikacji, dlatego postanowiliśmy po raz kolejny połączyć dwa żywioły – telewizję i internet, dziennikarstwo sportowe z e-sportem. Podczas trzech meczów grupowych reprezentacji Polski oraz meczu finałowego nasi widzowie będą mieli wybór pomiędzy komentarzem tradycyjnym zarówno w telewizji oraz internecie, a komentarzem alternatywnym. Relacje z meczów prowadzone przez Macieja Iwańskiego oraz "Izaka" w znacznie większym stopniu skupione będą na spontaniczności, autentycznych emocjach oraz prezentowaniu ciekawostek i nieznanych faktów. W ten sposób, poprzez doświadczenie profesjonalnego komentatora wsparte energią najpopularniejszego influencera e-sportowego, chcemy dostarczyć naszym widzom nowe wrażenia na najwyższym poziomie.

Jak sami widzicie izak skomentuje najważniejsze dla nas mecze, czyli te z udziałem polskiej reprezentacji oraz sam finał mundialu. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak poradzi sobie w tej roli, bo stoi przed nim naprawdę duże wyzwanie.

źródło cytatu: sport.tvp.pl

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.