Izak znów skomentuje piłkarskie spotkania!

Izak znów skomentuje piłkarskie spotkania!

Już rok temu, kiedy reprezentacja Polski w piłce nożnej grała na EURO we Francji, mieliśmy okazję usłyszeć podczas transmisji z meczów komentarz Piotra "Izaka" Skowyrskiego! Teraz czeka nas powtórka z rozrywki, ponieważ już w tym miesiącu streamer powróci do studia TVP, aby skomentować mecze Pucharu Konfederacji FIFA! 
W 2016 roku podczas EURO mecze komentowane przez Izaka zostały odtworzone blisko 700 tysięcy razy, a zasięg w TVP Sport na Facebooku wyniósł 3 miliony. Wszystkie spotkania, na których usłyszeć można było głos Piotrka cieszyły się ogromną popularnością. Więcej informacji znajdziecie w naszym artykule na ten temat.Po udanej zeszłorocznej współpracy Izak ponownie został poproszony o skomentowanie części meczów Pucharu Konfederacji FIFA, który uznawany jest za próbę generalną przed zbliżającymi się mistrzostwami świata w Rosji. Na turnieju zobaczymy reprezentacje Portugalii, Meksyku, Nowej Zelandii, Rosji, Australii, Kamerunu, Chile oraz Niemiec. Piłkarze zagrają na boiskach w Petersburgu, Moskwie, Kazaniu i Soczi.

Zawodnicy na rosyjskich murawach pierwszy raz pojawią się już dzisiaj, a całe wydarzenie potrwa aż do 2 lipca. Wszystkie spotkania piłkarskie z komentarzem Izaka znajdziecie w aplikacji mobilnej TVP Sport.
 
avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.