Izak rozpoczął komentowanie Majora!

Izak rozpoczął komentowanie Majora!

Wczoraj rozpoczęła się kolejna faza zmagań o miejsce podczas finałowych rozgrywek turnieju FACEIT Major 2018! Zespoły CS:GO, które znalazły się w grupie Challengers rozegrały już swoje pierwszy mecze, a transmisja z tego wydarzenia pojawiła się oczywiście na kanale Izaka


Właśnie wczoraj wystartowała pierwsza faza turnieju, w której pojawiły się zespoły takie jak Gambit, Astralis, North czy Virtus.pro. 16 ekip przez najbliższe dni będzie walczyło o zdobycie jednego z ośmiu miejsc w finałach rozgrywanych od 20 do 23 września.Zmagania najlepszych drużyn z całego świata będziemy mogli oglądać przez najbliższe dwa i pół tygodnia. Wszystkie rozgrywki z polskim komentarzem znajdziemy oczywiście na kanale Izaka, który swoją transmisję poprowadzi z krakowskiego studia Nervariena.Czy mamy szansę na zobaczenie polskiej formacji podczas finałów turnieju? Pierwszy mecz, który odbył się wczoraj rano, wygrali niestety przeciwnicy Virtus.pro, czyli Ninjas in Pyjamas. Nie wszystko jednak stracone. Polacy nadal mogą wyjść z grupy, jednak nie mogą już pozwolić sobie na jakąkolwiek porażkę.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.