Izak rozda przedmioty warte kilkanaście tysięcy złotych!

Izak rozda przedmioty warte kilkanaście tysięcy złotych!

Już we wtorek o godzinie 17:00 rozpocznie się świąteczny stream u Izaka, który będzie trwał 24 godziny! Podczas livestream’a Izak rozda przedmioty warte tysiące złotych!


Izak ma już za sobą kilka 24-godzinnych maratonów streamowania. Tym razem powodem tak długiej wspólnej zabawy z widzami przez całą dobę jest: 750 tysięcy subskrybentów na YouTube, 500 tysięcy followersów na Twitchu oraz nadchodzące święta.


W planach są granie z widzami w Counter Strike, wyczekiwany przez wszystkich mecz silverów gdzie żona Izaka będzie grać, a Izak komentować, gierki małżeńskie czyli gra planszowa, która niedawno pojawiła się na kanale Izaka oraz kilka gier przygodowych. Tradycją u Izaka jest rozdawanie nagrody co godzinę. Tym razem do zgarnięcia będą różne słuchawki od firmy Roccat oraz dużo skinów do CS’a. Dla subskrybentów Izaka do zgarnięcia będzie warty kilkaset euro skin Dragon Lore, skiny do AK oraz M4 a także dwa inne noże, warte również kilkaset euro.


Stream odbywać się będzie za pośrednictwem platformy Twitch. Widzimy się jutro o 17.00! Mamy nadzieje, że pojawicie się chociaż na 5 minut.