Izak, Rojo, Rezi i Rock we wspólnej rozgrywce w PUBG!

Izak, Rojo, Rezi i Rock we wspólnej rozgrywce w PUBG!

Granie ekipami YouTuberów wspólnie w jedną grę pamiętamy z dawnych czasów doskonale. Ostatnio tego typu kooperacje nieco odeszły w zapomnienie, dlatego szczególnie cieszymy się gdy widzimy ich powrót. Dziś na wspólną zabawę zaprosiła swoich widzów świetna ekipa YouTuberów!


Już w godzinach południowych pojawiły się pierwsze informacje dotyczące współpracy tej czwórki. Izak, Rojo, Rezi i Rock - bo o nich właśnie mowa, już o 21:00 rozpoczynają wspólną rozgrywkę w grze Playerunknown's Battlegrounds! Zagrają oni wspólnie przeciwko 96 widzom, a wszystko odbędzie się na streamie Izaka. Na ten moment nie ma informacji o tym, czy archiwum tego streama będzie do obejrzenia na kanale któregoś z panów, dlatego szczególnie warto oglądać ich zmagania na żywo.Całą transmisję obejrzycie o 21:00 poniżej. Jedno jest pewne, będzie się działo!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.