Izak wniesie puchar na główną scenę Majora!

Izak wniesie puchar na główną scenę Majora!

PGL Major Kraków 2017 rozpoczął się już wczoraj. To jednak dziś przed południem Izak, który komentuje cały turniej, dodał na swój fanpage wielką informację dotyczącą turnieju!


O co dokładnie chodzi? Piotr "Izak" Skowyrski dokona czegoś, czego zdecydowanie wcześniej się nie mógł spodziewać. To właśnie on wniesie puchar na główną scenę Majora w Krakowie przed rozpoczęciem się rozgrywek na scenie głównej dla publiczności w Tauron Arenie oraz wszystkich widzów oglądających zmagania drużyn przed komputerem.Informacja ta została już potwierdzona na fanpage ESPORT NOW, na którym kilka chwil temu został opublikowany wywiad z Izakiem. To w nim zapytano się komentatora, czy spodziewał się tego, że wniesie trofeum na główną scenę Majora. Piotrek wspomniał, że nie kompletnie nie myślał wcześniej o tym, że kiedykolwiek będzie dane mu dokonać czegoś takiego. Jak sam mówi, poczuł się niesamowicie wyróżniony i doceniony tą informacją. Pełen wywiad obejrzycie poniżej! 

ILE WIESZ O IZAKU? ROZWIĄŻ PONIŻSZY QUIZ!Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

YouTuberzy w akcji promocyjnej Szlachetnej Paczki!

Sztuczna inteligencja od Google w 4 godziny pokonała mistrzowski program szachowy

Przemoc Zaraża - czyli kampania na YouTube dotycząca przemocy psychicznej

Nie żyje najpopularniejszy "Dziadek" na YouTube

Ekipa Fantasy ogłasza wyjątkową edycję świątecznego charytatywnego streama!

Fazowski i Pani Fazowska z dużymi przygodami w Tajlandii!