Izak zagra w charytatywnym turnieju na Gamescomie!

Izak zagra w charytatywnym turnieju na Gamescomie!

Już za tydzień odbędzie się największy gamingowy event w Europie, czyli Gamescom. Podczasa imprezy zostanie rozegrany PLAYERUNKNOWN’s Charity Challenge - turniej esportowy, z którego wszystkie wygrane zostaną przeznaczone na cele charytatywne.


W tym turnieju organizowanym przez PUBG Corp. oraz ESL zobaczymy aż 64 zawodników. Polskę reprezentować będą Izak oraz Piotr "Pago" Pągowski jako influencerzy, a na drodze kwalifikacji do turnieju udział w nim wywalczyli sobie Paweł „ghostar” Smoliński oraz Seweryn „RyoZIN” Bluszcz.Wszyscy gracze zostaną połączeni w pary, w których będą rywalizować przez trzy dni. Rozegranych zostanie dwanaście potyczek, lecz to widzowie będą mieli duży wpływ na ich wygląd, jak i na same zawody. Za pomocą głosowania w mediach społecznościowych będą oni decydować, jakie przeszkody i zadania będą musieli pokonać zawodnicy. Za wykonanie danej misji zawodnicy otrzymają pewną kwotę, którą będą mogli oddać na dowolny cel charytatywny.

Charytatywne zawody w PUBG będą rozgrywane w dniach 23-25 sierpnia w Kolonii.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.