Izak pobił wszystkie rekordy w TVP!

Izak pobił wszystkie rekordy w TVP!

Komentowanie meczu Polska – Holandia przez Izaka odbiło się szerokim echem nie tylko dlatego, że YouTuber miał szansę pierwszy raz skomentować mecz piłkarski na żywo w studiu TVP, ale przez sytuację, gdzie do 35 minuty spotkania serwery strony sport.tvp.pl właściwie nie istniały.


W Internecie do oglądania meczu można było wybrać dwie transmisję. Pierwsza – tradycyjnie z Dariuszem Szpakowskim oraz Andrzejem Juskowiakiem, i drugą czyli duetMaciej Iwański i Piotr „Izak” Skowyrski. Jak donosi strona witualnemedia.pl – to ta druga para komentatorów cieszyła się dwukrotnie większym zainteresowaniem, niż pierwsza. To wszystko powoduje, że YouTubera komentującego mecze piłkarskie możemy w przyszłości zobaczyć ponownie!W dniu meczu, stronę transmisji odwiedziło ponad 300 tysięcy unikalnych osób, co jest rekordem w historii transmisji online w TVP. To wszystko złożyło się na 35 minutowe zawieszenie serwerów. Dlatego możemy się domyślać, że jeśli awaria nie miałaby miejsca, liczba użytkowników mogłaby być jeszcze wyższa.


Co najważniejsze. Dyrektor Ośrodka Mediów Interaktywnych TVP  nie wyklucza dalszej współpracy z Izakiem - E-sport uważam za obszar bardzo obiecujący, szczególnie z punktu widzenia kontaktu z młodszą widownią i będę zmierzał do kontynuacji tych działań. Rozważamy możliwość komentowania przez „Izaka” meczów Euro 2016, ale decyzje jeszcze nie zapadły - mówi Wirtualnemedia.pl Kuba Sufin.


13315403_508308272702025_878501948060062587_n (1)


Jeśli faktycznie YouTuber mógłby komentować całe poczynania Polaków na EURO 2016, byłaby to jedna z najlepszych współprac telewizji z Internetem. To może wypalić.


Co sądzicie o możliwości komentowania kolejnych meczów przez Piotrka? Piszcie w komentarzach. Źródło

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.