Izak otwiera skrzynki z Człowiekiem Wargą!

Izak otwiera skrzynki z Człowiekiem Wargą!

Jest wiele uzależnień. Jedni mają problem z alkoholem, drudzy z narkotykami, a Izak otwiera skrzynki! Piotr "Izak" Skowyrski na festiwalu jakim jest Woodstock, postanowił zrobić case opening wraz z Człowiekiem Wargą (Z Dupy). Świetne show!


Skrzynki to temat rzeka. Jest wiele rodzajów pojemników. Większość z nich potrzebuje klucza. Dla osób, które nie grają na co dzień w Counter Strike Global Offensive,  jest to dość dziwne. Maciek Dąbrowski zastanawiał się, dlaczego w tej grze nie ma łomu. Tak -  łomu, potrzebuje go do otworzenia skrzynek bez użycia klucza. Dość ciekawy pomysł, ciekawe czy Valve weźmie to pod uwagę?


ŁOM do CS:GO

Panowie wydali ponad 200 euro na otwieranie skrzynek. To niemała kwota, lecz czego nie robi się dla widzów, prawda? Niestety,  żadnych ciekawych przedmiotów nie wylosowali. Na szczęście dobrze się bawili, a to najważniejsze! Swoją drogą, zDupy nieźle się wczuł w opening. Oczywiście nie zabrakło typowego humoru charakterystycznego dla człowieka Wargi.


Podczas odcinka Panowie poruszali wiele zabawnych tematów. Mogliśmy sobie przypomnieć postać Magiki De Czar, która za wszelką cenę chciała zdobyć 10- centówkę Sknerusa M'Kwacza oraz dowiedzieć się,  na jakim filmie popłakał się Maciek pierwszy raz w swoim życiu, chodzi o "Najlepsi z najlepszych".
Widziałeś kiedyś "Krwawy sport"? Był "Krwawy sport", "Najlepsi z najlepszych"... Na przykład przy "Najlepszych z najlepszych"-  to był jeden z pierwszych filmów, przy którym się popłakałem. Miałem z 8 czy 9 lat i się popłakałem przy tym filmie, jak oni oddali im te medale. Oni wygrali. Ci wszyscy Japończycy, czy z jakiegoś innego kraju. Oni wygrali to wszystko i tylko jeden wygrał z tych Amerykańców, ale okazało się...  Ale rozumiesz, co się okazało? Okazało się, że jeden z nich prawie zabił tamtego, ale go uratował i oni oddali wtedy im te medale, a tamten mu oddał wtedy kowbojski kapelusz - powiedział Maciek Dąbrowski.Magika De Czar - postać z Kaczych opowieści Magika De Czar

 Jeśli chcielibyście zobaczyć cały ten odcinek, to link do niego znajdziecie (tutaj), bądź poniżej. My mamy za to dla Was dobrą wiadomość. Opening z różnymi gwiazdami oraz YouTuberami to seria, która będzie się pojawiała u Izaka na kanale co jakiś czas, więc warto go subskrybować i wyczekiwać kolejnych znanych twarzy u boku największego kolekcjonera Grotto na polskim YouTube!
Podoba Wam się seria Izaka? Który moment w filmie z Wargą w roli główniej spodobał Wam się najbardziej? Piszcie w komentarzach!