Izak otwiera skrzynki z Człowiekiem Wargą!

Izak otwiera skrzynki z Człowiekiem Wargą!

Jest wiele uzależnień. Jedni mają problem z alkoholem, drudzy z narkotykami, a Izak otwiera skrzynki! Piotr "Izak" Skowyrski na festiwalu jakim jest Woodstock, postanowił zrobić case opening wraz z Człowiekiem Wargą (Z Dupy). Świetne show!


Skrzynki to temat rzeka. Jest wiele rodzajów pojemników. Większość z nich potrzebuje klucza. Dla osób, które nie grają na co dzień w Counter Strike Global Offensive,  jest to dość dziwne. Maciek Dąbrowski zastanawiał się, dlaczego w tej grze nie ma łomu. Tak -  łomu, potrzebuje go do otworzenia skrzynek bez użycia klucza. Dość ciekawy pomysł, ciekawe czy Valve weźmie to pod uwagę?


ŁOM do CS:GO

Panowie wydali ponad 200 euro na otwieranie skrzynek. To niemała kwota, lecz czego nie robi się dla widzów, prawda? Niestety,  żadnych ciekawych przedmiotów nie wylosowali. Na szczęście dobrze się bawili, a to najważniejsze! Swoją drogą, zDupy nieźle się wczuł w opening. Oczywiście nie zabrakło typowego humoru charakterystycznego dla człowieka Wargi.


Podczas odcinka Panowie poruszali wiele zabawnych tematów. Mogliśmy sobie przypomnieć postać Magiki De Czar, która za wszelką cenę chciała zdobyć 10- centówkę Sknerusa M'Kwacza oraz dowiedzieć się,  na jakim filmie popłakał się Maciek pierwszy raz w swoim życiu, chodzi o "Najlepsi z najlepszych".




Widziałeś kiedyś "Krwawy sport"? Był "Krwawy sport", "Najlepsi z najlepszych"... Na przykład przy "Najlepszych z najlepszych"-  to był jeden z pierwszych filmów, przy którym się popłakałem. Miałem z 8 czy 9 lat i się popłakałem przy tym filmie, jak oni oddali im te medale. Oni wygrali. Ci wszyscy Japończycy, czy z jakiegoś innego kraju. Oni wygrali to wszystko i tylko jeden wygrał z tych Amerykańców, ale okazało się...  Ale rozumiesz, co się okazało? Okazało się, że jeden z nich prawie zabił tamtego, ale go uratował i oni oddali wtedy im te medale, a tamten mu oddał wtedy kowbojski kapelusz - powiedział Maciek Dąbrowski.



Magika De Czar - postać z Kaczych opowieści Magika De Czar

 Jeśli chcielibyście zobaczyć cały ten odcinek, to link do niego znajdziecie (tutaj), bądź poniżej. My mamy za to dla Was dobrą wiadomość. Opening z różnymi gwiazdami oraz YouTuberami to seria, która będzie się pojawiała u Izaka na kanale co jakiś czas, więc warto go subskrybować i wyczekiwać kolejnych znanych twarzy u boku największego kolekcjonera Grotto na polskim YouTube!




Podoba Wam się seria Izaka? Który moment w filmie z Wargą w roli główniej spodobał Wam się najbardziej? Piszcie w komentarzach!


W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!