Izak w Nowym Jorku! Wiemy po co pojechał

Izak w Nowym Jorku! Wiemy po co pojechał

Jeszcze tak niedawno informowaliśmy Was o jednym z największych wydarzeń dotyczących gier wideo - gasmescomie. Do niemieckiej Kolonii, miejsca gdzie odbyła się impreza, zawitały setki tysięcy osób. Wśród nich był także Piotr "izak" Skowyrski, który postanowił zacząć spełniać swoje podróżnicze marzenia. W sierpniu jego celem były Niemcy, wrzesień to natomiast czas na Nowy Jork i możliwość zobaczenia na żywo planów rozwoju marki PlayStation!


Dokładnie tak. Dzisiaj bowiem w Nowym Yorku w PlayStation Theatre odbędzie się PlayStation Meeting - impreza wyłącznie dla branżowych mediów dotycząca jak sama nazwa wskazuje, planów rozwojowych jednej z najpopularniejszej marek konsolowych na świecie. Wszystko rozpocznie się o godzinie 21:00 czasu polskiego, i mimo że wejście na teren eventu nie jest możliwe dla każdego to bez problemu można zajrzeć na specjalnie przygotowaną transmisję na żywo i śledzić przez internet mające tam miejsce konferencje. Izak natomiast postanowił zobaczyć to wszystko na własne oczy i wybrał się do Ameryki. Dzisiaj rano opublikował na Facebooku film informujący, że przebywa na Times Square:To jednak nie jedyna informacja, z którą podzielił się z nami Piotrek. Na swoim profilu zamieścił również zdjęcie, w którego opisie pozdrawia swoich widzów i po prostu cieszy się, że spełnił swoje marzenie.
Izak spełniający marzenia! :D Opis z Facebooka: "Pozdrówki dla Was! Kolejne marzenie spełnione ❤️" Izak spełniający marzenia! :D Opis z Facebooka: "Pozdrówki dla Was! Kolejne marzenie spełnione ❤️"

Czekamy zatem na konferencję, bo na pewno będzie owocna w nowe fakty dotyczące nowych/odświeżonych konsol od Sony. Gratulujemy i zazdrościmy zarazem Izakowi takiej wyprawy i życzymy dalszych postępów w spełnianiu marzeń!


Co sądzicie o wyprawie Izaka i czego oczekujecie od PlayStation Meeting? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

"Plotki" - nowy kawałek Multiego już na YouTube

Wojtek nie istnieje! To koniec poszukiwań

Prawie 2 miliony dolarów w 3 dni - tak pomagają YouTuberzy!

Łukasz Jakóbiak wystąpi w The Ellen DeGeneres Show!

PewDiePie zamierza usunąć swój kanał na 50 milionów subskrypcji

Krzysztof Gonciarz z trzema kolejnymi nagrodami!