Izak najchętniej oglądanym gamerem w sierpniu! Sierpień w gamingu [ANALIZA]

Izak najchętniej oglądanym gamerem w sierpniu! Sierpień w gamingu [ANALIZA]

Od kilku dni na bieżąco informujemy Was o statystkach polskich twórców w sierpniu. Pisaliśmy już o Marcinie Malczyńskim, który w sierpniu zyskał ponad 125 tysięcy nowych widzów, czy ogólną analizę poprzedniego miesiąca. Dzisiaj skupiamy się na gamerach. Co nas zaskoczyło w tej statystyce?


Najczęściej oglądani


Najwięcej odsłon w sierpniu wygenerował na swoim kanale Izak! Jest to z pewnością w części spowodowane wyzwaniem "10 days challenge" jakie podjął Piotr (więcej o tym tutaj). Na tej samej pozycji co w lipcu uplasował się Blowek, a spadek z pierwszego miejsca na czwarte zanotował Isamu.


youtube-trends-201608_pdf__strona_133_z_186_Najwięcej subskrybentów


W zestawieniu najpopularniejszym gamerów w Polsce, odnotowaliśmy jedną zmianę w poprzednim miesiącu. Multi wyprzedził Remigiusz Maciaszka.


youtube-trends-201608_pdf__strona_134_z_186_Najwięcej aktywności


Na największą ilość komentarzy w sierpniu pod swoimi materiałami mógł liczyć Isamu. Po kilku miesiącach dominacji w tym zestawieniu, Blowek spada na drugie miejsce, z trzema tysiącami komentarzy mniej na kanale. Duży wzrost zaliczyli również TheHogaty, Naruciak i Karolek.


youtube-trends-201608_pdf__strona_135_z_186_Najczęściej oceniani


Pewne rzeczy się nie zmieniają.. na przykład pierwsze miejsce Blowka w zestawieniu liczby ocen zostawionych pod filmami. Już któryś miesiąc z rzędu Karol deklasuje pozostałych YouTuberów w tej kategorii.


youtube-trends-201608_pdf__strona_138_z_186_Najchętniej oglądane video


Najpopularniejszym video gamera w sierpniu jest klip Gimpera do utworu Liryczna Chłosta, które wygenerowało prawie 950 tysięcy wyświetleń. Kolejnym materiałem jest vlog DeeJayPallaside'a oraz zapis z live Izaka.


youtube-trends-201608_pdf__strona_139_z_186_


W ciągu kolejnych dni przygotujemy kolejne zestawienia z kolejnych kategorii. Koniecznie zostawcie swoją opinie o przygotowywanych przez nas analizach raportu Sotrender.Pełen raport dostępny tutaj

Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

Ile zarabiają polscy YouTuberzy? Raport APYnews [INFOGRAFIKA]

Oto najchętniej oglądani vlogerzy z kwietnia! #2

Stuu i Rezigiusz najchętniej oglądanymi gamerami w kwietniu! Sprawdź dokładne statystyki!

Kwiecień na YouTube – wyświetlenia, oceny i przyrosty fanów!

Sprawdź najpopularniejsze kanały rozrywkowe w lutym

Oto najchętniej oglądani vlogerzy lutego!