Izak ma szansę zagrać na PGL Major w Krakowie!

Izak ma szansę zagrać na PGL Major w Krakowie!

Mimo że rozgrywki PGL Major Kraków ruszają już jutro, to zapewne większość osób czeka z niecierpliwością dopiero na przyszły piątek, kiedy to otworzą się drzwi Tauron Areny dla wszystkich zainteresowanych. Wtedy też rozpocznie się prawdziwe widowisko dla fanów e-sportu z całego świata.


Okazuje się, że emocji w przyszłym tygodniu może być trochę więcej. Dosłownie zaraz przed Wielkim Finałem rozegrany zostanie showmatch gwiazd, w którym udział wezmą komentatorzy, obserwatorzy oraz analitycy. Jest szansa, że w jednym z dwóch zespołów, które zmierzą się ze sobą w tym pojedynku zobaczymy Piotra "Izaka" Skowyrskiego. Wszystko jednak zależy od jego fanów.Wystarczy w komentarzu pod odpowiednim postem na portalu reddit.com jasno napisać, że to właśnie Izaka chce się zobaczyć podczas przedfinałowego meczu. Aby zagłosować należy najpierw założyć konto w serwisie. Głosy można oddawać także na: Mantrousse, YNK, Natu, Moses, Fifflaren, HenryG, Bardolph, DDK, Anders, Sapphire, Prius.
 

SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ NA TEMAT IZAKA W QUIZIE NA NASZEJ STRONIE!

 

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Telefon z rekordowo małymi ramkami już w styczniu. Wielkie obietnice Sharp!

Cyber Marian parodiuje "Plecak" Young Multiego!

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych