Izak ma szansę zagrać na PGL Major w Krakowie!

Izak ma szansę zagrać na PGL Major w Krakowie!

Mimo że rozgrywki PGL Major Kraków ruszają już jutro, to zapewne większość osób czeka z niecierpliwością dopiero na przyszły piątek, kiedy to otworzą się drzwi Tauron Areny dla wszystkich zainteresowanych. Wtedy też rozpocznie się prawdziwe widowisko dla fanów e-sportu z całego świata.


Okazuje się, że emocji w przyszłym tygodniu może być trochę więcej. Dosłownie zaraz przed Wielkim Finałem rozegrany zostanie showmatch gwiazd, w którym udział wezmą komentatorzy, obserwatorzy oraz analitycy. Jest szansa, że w jednym z dwóch zespołów, które zmierzą się ze sobą w tym pojedynku zobaczymy Piotra "Izaka" Skowyrskiego. Wszystko jednak zależy od jego fanów.Wystarczy w komentarzu pod odpowiednim postem na portalu reddit.com jasno napisać, że to właśnie Izaka chce się zobaczyć podczas przedfinałowego meczu. Aby zagłosować należy najpierw założyć konto w serwisie. Głosy można oddawać także na: Mantrousse, YNK, Natu, Moses, Fifflaren, HenryG, Bardolph, DDK, Anders, Sapphire, Prius.
 

SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ NA TEMAT IZAKA W QUIZIE NA NASZEJ STRONIE!

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.