Izak jednak nie zawsze wygrywa! Duet Izak&Rojo w grze DOOM

Izak jednak nie zawsze wygrywa! Duet Izak&Rojo w grze DOOM

Na kanale Rojsona pojawił się dzisiaj kolejny odcinek z serii duetu Izak & Rojo. Tym razem Panowie zaprezentowali się w nowej odsłonie gry Doom, która swoją premierę miała  w zeszły piątek. YouTuberzy razem testują tryb kooperacji.


Jest to już trzeci film Roja dotyczący produkcji studia id Software. Twórca zaczął przygodę z ową grą od odcinka "Sentymantalnie przez gry", gdzie w formie vloga opowiadał o jej historii od 1993 do 2005 roku. Nieco później mieliśmy okazję oglądać pierwszą, samodzielną rozgrywkę na kanale Rojsona.

Dzisiejszy film różni się jednak od pozostałych gameplayów YouTubera, gdyż był on nagrywany podczas jednego z pierwszych w karierze twórcy streama, który odbył się w niedzielę o 18.00 na Twitchu Izaka. Poza tym jest to jedna z nielicznych okazji, gdzie można zobaczyć końcowy wynik Piotrka na jednym z ostatnich miejsc w tabeli oraz Roja, który w tej tabeli góruje. Prawdziwa rzadkość...
Co myślicie o tej grze? Piszcie w komentarzach!KONKURS


Weź udział w konkursie dokańczając historię Izaka i Roja! Do wygrania bilety na Meet Up Gdańsk oraz słuchawki ROCCAT SYVA. Do dzieła! Kilknij TUTAJ, aby przejść do konkursu.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.