Izak i seria wakacyjnych vlogów!

Izak i seria wakacyjnych vlogów!

Na kanale izak LIVE widzieliśmy już wiele, a sam twórca, jak wiadomo, nie zajmuje się tylko grą w CS:GO. Mieliśmy już okazję zobaczyć YouTubera w roli komentatora sportowego, jednego z zawodników drużyny koszykarskiej, a także miłośnika takich produkcji, jak Uncharted 4, czy ostatnimi czasy Blood and Bacon. Na tym jednak się nie kończy, ponieważ Piotr postanowił rozpocząć serię wakacyjnych vlogów!Możemy zobaczyć już dwa materiały, nakręcone w formie vlogów. W powyższym możemy dowiedzieć się, jak i gdzie Izak spędza tegoroczne wakacje. Nawet w czasie odpoczynku nie mógł się powstrzymać przed wzięciem kamery do ręki i powiedzeniem nam paru słów. Piękne jezioro w tle filmów tego twórcy, jest dla widzów nowym, ale pozytywnym doświadczeniem. W krótki i zwięzły sposób YouTuber opowiada, co dzieje się ostatnio w jego życiu, a dzieje się nie mało. Sam uważa, że jest to dobra możliwość zintegrowania się z każdym, kto go ogląda.
Teraz już wiemy, jak Izak zdał prawo jazdy i co działo się podczas jego egzaminu praktycznego. Jak widać nie trzeba być mistrzem kierownicy od samego początku, czasami trzeba po prostu trafić na dobrego i przyjaznego egzaminatora. Dla wytrwałych, w trakcie filmu, ukazuje się zbereźna natura YouTubera, więc uważnie go obserwujcie :) A jeśli nie chcecie szukać o co chodzi, przeczytajcie komentarze pod filmem!


A jak Wy spędzacie tegoroczne wakacje? Dajcie nam znać w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.