Izak i Pasha w jednej drużynie CS:GO!

Izak i Pasha w jednej drużynie CS:GO!

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Piotr "Izak" Skowyrski oraz Jarosław "pasha" Jarząbkowski znaleźli się w jednej drużynie CS:GO - Emeritos Banditos. Za sobą mają już pierwszy wygrany mecz w ramach ligi ESEA Open.


Tytułowych mężczyzn zna chyba każdy polski fan e-sportu. Izak i Pasha to bezdyskusyjnie bardzo popularne persony w naszym kraju. Tak się składa, że gracze postanowili zjednoczyć się pod jednym szyldem i powołać ekipę w CS:GO o nazwie Emeritos Banditos. 

Oprócz dwójki streamerów, w teamie obecni są także - Mateusz "PAGO" Pągowski, Paweł "saju" Pawełczak oraz Damian "peVor" Kozioł. Pierwszy mecz drużyny rozpoczął się 13 stycznia o godzinie 21:00. Polacy stawili czoła formacji Rockerne Svinene i trzeba przyznać, że swoją przygodę rozpoczęli z przytupem. 

Emeritos Banditos rozgromili rywali tym samym zdobywając pierwsze punkty w lidze ESEA Open. Teraz pozostaje tylko oczekiwać kolejnych pojedynków i miejmy nadzieję - następnych wygranych. Kto wie, może team złożony ze streamerów osiągnie większy sukces?

 

Co sądzicie o wspólnej grze Pashy i Izaka? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.