Izak i Leh w czołgach za 14 milionów złotych!

Izak i Leh w czołgach za 14 milionów złotych!

World of Tanks, czyli sieciowa gra free-to-play, cieszy się wśród polskich graczy wielką popularnością. Ostatnio mają oni dużo powodów do radości, gdyż w grze pojawiły się polskie czołgi i specjalna mapa, co Izak i Leh postanowili uczcić specjalnymi, tematycznymi filmami. 


Panowie zamienili bezpieczne i komfortowe pozycje przed ekranem monitora i zasiedli w sztywnych otulonych kurzem siedzeniach dwóch czołgów o wartości ponad 14 milionów złotych. Jak pewnie się domyślacie, to nie mogło skończyć się dobrze:Druga część historii pojawiła się na kanale Leha, który wcielił się w swoje "nieco" starsze alter-ego:Twórcy gry tym razem udostępnili aż dziesięć polskich czołgów i dwie maszyny typu premium. Do tego została dodana mapa Studzianki, na której odbyła się jedna z bitw podczas II Wojny Światowej. Trzeba przyznać, że Panowie z rozmachem uczcili premierę polskich czołgów w grze!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.