Izak i Blowek najchętniej oglądanymi gamerami w grudniu! Sprawdź dokładne statystyki

Izak i Blowek najchętniej oglądanymi gamerami w grudniu! Sprawdź dokładne statystyki

Wczoraj na naszym portalu pojawiła się ogólna analiza polskiej sceny YouTube. W tym artykule natomiast skupimy się na gamerach. Zobaczmy kto w grudniu dominował jeśli chodzi o tematykę gier wideo!


Najwięcej odsłon

W ostatnim miesiącu minionego roku zaszło naprawdę dużo zmian w aspekcie łącznej liczby odsłon. Dwa pierwsze miejsca bez zmian - Izak i Blowek nadal zajmują czołowe pozycje. Na ostatnim miejscu podium usytuował się jednak dealereq, który w stosunku do listopada wzniósł się o 6 pozycji.  Taki sam skok możemy zaobserwować na kanale Disowskyy. Jeśli chodzi o spadki - największy zaliczył Mandzio, który to znajduje się teraz na 12 miejscu. Pierwszą piętnastkę zamyka Gimper, który zleciał w dół o trzy pozycje.

1

Najwięcej subskrybentów

Tutaj bez większych zmian. Cztery pierwsze miejsca nadal utrzymują się od miesiąca - Rezi, Blowek, Stuu Games oraz Isamu. Skkf natomiast wyprzedził Roja o jedno miejsce spychając go na 6 pozycję. Multi natomiast o jedno pole przeskoczył Remigiusza Maciaszka, a Naruciak Karolka.

2

Najwięcej aktywności

Na tym polu ponownie najlepiej wypada Blowek, u którego liczba zostawionych komentarzy w grudniu wyniosła około 56 tysięcy. Tym samym zostawił w tyle dwa kolejne miejsca podium, które zajmują teraz Isamu oraz dealereq. Największy skok możemy zauważyć u Karolka, który wzniósł się o 8 pozycji przy 24 tysiącach napisanych komentarzy, a największy spadek u Remigiusza Maciaszka i Naruciaka, którzy polecieli w dół o pięć pozycji.

3

Najczęściej oceniani

Blowek ponownie zostawia w tyle innych gamerów plasując się na pierwszym miejscu jeśli chodzi o liczbę zostawionych ocen - 932 tysiące. Ponad pół tysiąca mniej zdobył Rezi, który i tak wzniósł się o 3 pozycje. Podium zamyka Stuu Games z 393 tys. Najbardziej zauważalny skok zostawionych ocen zauważalny jest u JDąbrowskiego, który przeniósł się w górę o 11 pozycji. Piętnastkę zamyka Rojo z 113 tysiącami.

4

W ciągu najbliższych dni będziemy analizować również pozostałe kategorie, koniecznie polubcie nasz profil na Facebooku, aby być zawsze na bieżąco.

Pełen raport dostępny tutaj.

QUIZ! Co wydarzyło się w 2016 na polskim YouTube? Sprawdź swoją wiedzę, kliknij tutaj. 


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Ile zarabiają polscy YouTuberzy? Raport APYnews [INFOGRAFIKA]

Oto najchętniej oglądani vlogerzy z kwietnia! #2

Stuu i Rezigiusz najchętniej oglądanymi gamerami w kwietniu! Sprawdź dokładne statystyki!

Kwiecień na YouTube – wyświetlenia, oceny i przyrosty fanów!

Sprawdź najpopularniejsze kanały rozrywkowe w lutym

Oto najchętniej oglądani vlogerzy lutego!