Izak i Rocket najlepszym polskim duetem na turnieju CoD Warzone

Izak i Rocket najlepszym polskim duetem na turnieju CoD Warzone

Wczoraj wieczorem odbył się pierwszy w tym roku Twitch Rivals w Call of Duty: Warzone. Najlepszym polskim duetem został Piotr “Izak” Skowyrski oraz Marcin “Rocket” Stasiak. To szczególnie ważne osiągnięcie dla Izaka, który w ostatnich dniach był krytykowany przez niektórych swoich widzów, za proceder związany z grą. 


Turniej o którym mowa, różnił się na tle poprzednich przede wszystkim tym, że tym razem na graczy czekało customowe lobby złożone z graczy biorących udział w turnieju.

Najlepsza dla duetu tytułowych graczy okazała się pierwsza rozgrywka - para zdobyła wtedy piętnaście fragów, trafiając do najlepszej piątki. W kolejnych grach było już nieco gorzej, ale nadal wyniki były godne pochwały. Duet zdobył kolejno 63, 18, 50 oraz 44 miejsce. Duet Izak oraz Rocket zajął ostatecznie czternaste miejsce na 74 duety. Jeszcze lepiej statystyki wyglądały pod względem zabójstw. Licząc je, duet uplasował się na siódmym miejscu. Wczorajsze Twitch Rivals wygrał Team Recrent, który zgarnął dzięki temu 15 tysięcy dolarów. Duet Izak & Rocket wygrał natomiast tysiąc dolarów.

Zwycięstwo okazało szczególnie ważne dla Izaka, który wraz z innymi streamerami był ostatnio w ogniu krytyki po tym, gdy przyznał się do procederu zmiany lokalizacji za pomocą VPN-u, aby w ten sposób trafiać na słabszych rywali w CoD Warzone. Izak w najnowszym poście pisze:
Przy całej ostatniej dramie i dyskusji, nie ukrywam, że cieszy mnie, że wypadliśmy najlepiej z polskich teamów, a dodam, że graliśmy na customach.Duetowi gratulujemy udanego udziału w turnieju oraz czekamy na więcej!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.