IShowSpeed w ogniu krytyki za promowanie podejrzanej kryptowaluty

IShowSpeed w ogniu krytyki za promowanie podejrzanej kryptowaluty

YouTuber i streamer IShowSpeed w ostatnich miesiącach jest jednym z topowych twórców, ze względu na swój niepowtarzalny styl prowadzenia transmisji. Teraz twórca stanął jednak w ogniu krytyki po tym, jak podjął się promocji podejrzanego projektu związanego z kryptowalutami.


Do zdarzenia doszło na streamie IShowSpeeda z osobą, która przypominała swoim wyglądem Cristiano Ronaldo. Podczas transmisji, twórca promował projekt związany z kryptowalutami i metawersum, a dokładniej grę, w której rzekomo można zarobić "Paradox Coin". To nie spodobało się widzom, którzy wyrazili swoją krytykę wobec promowania podejrzanego projektu. Jak zareagował Speed?

Streamer stwierdził, że krytyka jest nieuzasadniona i przekazał swoim moderatorom, aby banowali użytkowników krytykujących go za współpracę. IShowSpeed wyraził także, że został zraniony przez to, że widzowie w ogóle mogli posądzić go o oszustwo.

 Ostatecznie streamer został skrytykowany nie tylko za podjęcie się podejrzanej współpracy, ale także za swoją reakcję. Wiele osób uważa, że jeśli ten nie miałby nic do ukrycia, nie zareagował by tak ostro na opinię fanów.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.