Isamu, Nitro i Multi w serii z gry Dying Light!

Isamu, Nitro i Multi w serii z gry Dying Light!

W ostatnim czasie, na polskim YouTube coraz więcej serii, w których kilku YouTuberów gra w jedną grę wrzucając odcinki po jednym na swój kanał. Mowa tu m.in. o popularnym Left4Tube czy Worms Clan Wars. Kolejna z serii ruszyła właśnie dziś. Tym razem Isamu, Nitrozyniak i Multi wcielają się w bohaterów Dying Light, czyli gry akcji w klimatach survival horroru, która łączy rozwiązania znane z Dead Island i Mirror’s Edge. Produkcja ta została opracowana przez polskie studio - Techland.


Pierwszy odciek pełen humoru i śmiesznych wpadek pojawił się na kanale Isamu. YouTuberzy, którzy wcielili się w postać Jacka, Jacka i... Jacka, podróżują wśród faweli - dzielnic nędzy wzorowanych na tych z Rio de Janeiro, pokonując dachy budynków i walcząc z zombie. Do tego wszystkiego ciekawy klimat gry połączony z misjami i rzecz jasna z komentarzem YouTuberów, daje nam - widzom, świetną produkcje pod względem oglądania.


Pierwszy odcinek trwający prawie godzinę pojawił się już u Isamu (obejrzycie go poniżej). Kolejne filmy z serii pojawią się kolejno u Multiego i Nitra. Według twórców, będą one krótsze niż ten pierwszy. Polecamy i zapraszamy!Polub nas na Facebook i nie przegap żadnego artykułu. Kliknij tutaj, aby przejść do fanpage’aKuba Chudziak