Isamu, Nitro i Multi w serii z gry Dying Light!

Isamu, Nitro i Multi w serii z gry Dying Light!

W ostatnim czasie, na polskim YouTube coraz więcej serii, w których kilku YouTuberów gra w jedną grę wrzucając odcinki po jednym na swój kanał. Mowa tu m.in. o popularnym Left4Tube czy Worms Clan Wars. Kolejna z serii ruszyła właśnie dziś. Tym razem Isamu, Nitrozyniak i Multi wcielają się w bohaterów Dying Light, czyli gry akcji w klimatach survival horroru, która łączy rozwiązania znane z Dead Island i Mirror’s Edge. Produkcja ta została opracowana przez polskie studio - Techland.


Pierwszy odciek pełen humoru i śmiesznych wpadek pojawił się na kanale Isamu. YouTuberzy, którzy wcielili się w postać Jacka, Jacka i... Jacka, podróżują wśród faweli - dzielnic nędzy wzorowanych na tych z Rio de Janeiro, pokonując dachy budynków i walcząc z zombie. Do tego wszystkiego ciekawy klimat gry połączony z misjami i rzecz jasna z komentarzem YouTuberów, daje nam - widzom, świetną produkcje pod względem oglądania.


Pierwszy odcinek trwający prawie godzinę pojawił się już u Isamu (obejrzycie go poniżej). Kolejne filmy z serii pojawią się kolejno u Multiego i Nitra. Według twórców, będą one krótsze niż ten pierwszy. Polecamy i zapraszamy!Polub nas na Facebook i nie przegap żadnego artykułu. Kliknij tutaj, aby przejść do fanpage’aKuba Chudziak

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!