Isamu i Nitro w świecie Minecrafta?!

Isamu i Nitro w świecie Minecrafta?!

Wielu widzów jak i twórców spisywało minecrafta na straty. Było to spowodowane erą cs'a oraz monotonią ustawiania klocków. Na szczęście nostalgia zwyciężyła i wielu znanych YouTuberów postanowiła wrócić do tej gry. Wśród nich są też Nitrozyniak oraz Isamu, co może wydawać się niespodzianką. Twórcy przedstawiają się jako JJayZyniak i PolskaPompa.
Tak też zrobili członkowie PompaTeam'u. Wrócili do YouTubowych korzeni. Czyli Minecrafta. Co prawda nikt z nich nie rozpoczął kariery z MC, lecz seria kilka razy przetoczyła się przez ich karierę. Nie wierzycie? Poniżej znajdziecie kilka starych filmów z serii Minecrafta nagrane przez Nitra i Isamu.

Jak widzicie YouTuberzy są doświadczeni w układaniu klocków. Wróćmy teraz do ich najnowszej serii. To nie jest zwykły minecraft, to minecraft w wykonaniu Nitra i Isamu, najbardziej zgranego duetu na polskim YouTube. Oglądając ich odcinki nie sposób się nudzić. Nawet zmienili nicki na potrzeby serii. Nitro to JJAYZYNIAK, a Isamu nazywa się PolskiPompa, są to oczywiście nawiązania do JJayJokera oraz Polskiego Pingwina, jednych z najbardziej znanych minecrafterów w Polsce. Podsumowując ubaw po pachy. Poniżej znajdziecie najnowszy odcinek od chłopaków.
Podoba Wam się powrót do Minecrafta? Czekaliście na to? Jak myślicie, kto wróci do nagrywania tej gry?Twórca hitu nr.1 na YouTube zagra w Polsce!

"Plotki" - nowy kawałek Multiego już na YouTube

Wojtek nie istnieje! To koniec poszukiwań

Prawie 2 miliony dolarów w 3 dni - tak pomagają YouTuberzy!

Łukasz Jakóbiak wystąpi w The Ellen DeGeneres Show!

PewDiePie zamierza usunąć swój kanał na 50 milionów subskrypcji