Isamu i Nitro w świecie Minecrafta?!

Isamu i Nitro w świecie Minecrafta?!

Wielu widzów jak i twórców spisywało minecrafta na straty. Było to spowodowane erą cs'a oraz monotonią ustawiania klocków. Na szczęście nostalgia zwyciężyła i wielu znanych YouTuberów postanowiła wrócić do tej gry. Wśród nich są też Nitrozyniak oraz Isamu, co może wydawać się niespodzianką. Twórcy przedstawiają się jako JJayZyniak i PolskaPompa.
Tak też zrobili członkowie PompaTeam'u. Wrócili do YouTubowych korzeni. Czyli Minecrafta. Co prawda nikt z nich nie rozpoczął kariery z MC, lecz seria kilka razy przetoczyła się przez ich karierę. Nie wierzycie? Poniżej znajdziecie kilka starych filmów z serii Minecrafta nagrane przez Nitra i Isamu.

Jak widzicie YouTuberzy są doświadczeni w układaniu klocków. Wróćmy teraz do ich najnowszej serii. To nie jest zwykły minecraft, to minecraft w wykonaniu Nitra i Isamu, najbardziej zgranego duetu na polskim YouTube. Oglądając ich odcinki nie sposób się nudzić. Nawet zmienili nicki na potrzeby serii. Nitro to JJAYZYNIAK, a Isamu nazywa się PolskiPompa, są to oczywiście nawiązania do JJayJokera oraz Polskiego Pingwina, jednych z najbardziej znanych minecrafterów w Polsce. Podsumowując ubaw po pachy. Poniżej znajdziecie najnowszy odcinek od chłopaków.
Podoba Wam się powrót do Minecrafta? Czekaliście na to? Jak myślicie, kto wróci do nagrywania tej gry?