Wiemy już jak będzie wyglądał

Wiemy już jak będzie wyglądał "gaming house" Isamu!

O powstaniu e-sportowej drużyny Pompa Teamu pisaliśmy już(tutaj) w listopadzie. Również wtedy wspomnieliśmy o gaming house Isamu, który w tamtym czasie dopiero powstawał. Dzisiaj Szymon wrzucił na swój kanał film, w którym zabrał nas do nieskończonego jeszcze domu dla graczy. Jak dokładnie planuje on wykorzystać to miejsce?


W gamingowym domu Isamu znajdzie się oczywiście gaming room, w którym znajdzie się aż 5 metrowe biurko, na którym ustawiony zostanie oczywiście sprzęt do grania. Na ścianie pojawi się również ogromne logo Pompa Teamu i monitor, na którym zostaną pokazane reklamy sponsorów. Szymon przygotował również pokoje dla graczy, w których będą mogli oni spać, kilka łazienek oraz kuchnie. Dom nie jest jeszcze ukończony, jednak mamy nadzieję, że YouTuber pokaże nam jego końcowy efekt już niedługo.


Tak wyglądał gaming house jeszcze kilka miesięcy temu:#gaminghouse loading 38% 👌🏼


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Szymon Kasprzyk (@szymon_kasprzyk_isamu)
#gaminghouse loading 10% #pompateam #csgo wiecej info i fotek na stronie pompateam.pl o 16:00 🔥👍🏼😍😘😎💪🏼


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Szymon Kasprzyk (@szymon_kasprzyk_isamu)


Widzom Szymona bardzo spodobał się ten pomysł, co można zauważyć w komentarzach!
Powiem szczerze no postarałeś się widać że wszystko przemyślane i dobrze zaprojektowane, po za tym ładnie rozwija się twój Team. Jeżeli chodzi o twój pomysł to nic dodać nic ująć

Zgadzam sie kumplu, bardzo dobry pomysł

No i taką prace trzeba szanować, powodzenia!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.