Znamy datę premiery nowych iPhone'ów i... ich wygląd!

Znamy datę premiery nowych iPhone'ów i... ich wygląd!

Apple pochwaliło się oficjalną datą premiery nowych iPhone'ów, która wypada 12 września, czyli za mniej niż dwa tygodnie. Wyciek zdjęć nowych urządzeń jednak prawdopodobnie nie był już planowany. 


Zdjęcia dwóch wersji iPhone'a XS pojawiły się w serwisie 9to5mac, dzięki czemu nie musimy czekać do oficjalnej premiery, żeby zobaczyć, jak będą one wyglądały. A przynajmniej teoretycznie, gdyż serwis zaręcza, że zdjęcia są oficjalnymi grafikami, które będą promować urządzenia. Ponadto nie widać na tej grafice zbyt wielu szczegółów, wygląda ona jednak mimo wszystko bardzo wiarygodnie. Zobaczcie sami:9to5mac powołuje się na swoje źródła i twierdzi, że jeden iPhone XS pojawi się w wersji z 5.8-calowym wyświetlaczem i to właśnie on będzie następcą iPhone'a X z 2017 roku. Oprócz niego na rynku ma pojawić się jeszcze drugi iPhone XS z 6.5-calowym wyświetlaczem OLED. Co ciekawe serwis przekonuje także, że oba urządzenia będą dostępne nie tylko w białym i czarnym wariancie, ale także i złotym.

Chociaż zdjęcia wydają się naprawdę wiarygodne i wątpliwe, żeby Apple podczas konferencji pokazało zupełnie inne telefony, to jednak nadal nie wiadomo, czy nowe iPhone'y będą miały trzy obiektywy czy może "tylko" dwa. Trwają także dywagacje nad tym czy zostaną one wyposażone w moduł Dual SIM oraz czy w pudełku znajdziemy wtyczkę minijack. Największą niewiadomą pozostaje także trzeci iPhone, który miał być najbardziej budżetową wersją telefonu.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.