Internet znowu wciągnął Cyber Mariana!

Internet znowu wciągnął Cyber Mariana!

Internet jest ogromny. Codziennie trafia tam mnóstwo rozmaitych informacji, śmiesznych filmików z kotami, czy materiałów na YouTube. Nawet jeśli wykorzystamy na to całe nasze życie to i tak nie zobaczymy nawet połowy tego co w nim jest. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że Internet potrafi wciągnąć. Zazwyczaj używamy tego sformułowania w znaczeniu przenośnym, jednak w przypadku Cyber Mariana mówimy całkowicie dosłownie!


Dziś na jego kanale pojawił się kolejny odcinek Jutuberzy w macierzy. Jest to już trzecia część tej serii, a polega ona na tym, że Marian wciela się w znanych YouTuberów i parodiuje ich wybrane filmy. W tym odcinku wcielił się między innymi w Izaka, Ponki, Sylwestra Wardęgę czy Isamu. Z resztą zobaczcie sami!Pewną ciekawostką dotyczącą tego filmu podzieliliśmy się na naszym Instagramie, którego mamy nadzieję, że już obserwujecie:


Co Wam się rzuca w oczy najbardziej? Bo nam taka jedna naklejka... 😎👏🏻👌🏻


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @apynews

Podoba Wam się ta seria Cyber Mariana? Parodia jakiego twórcy spodobała Wam się w tym odcinku najbardziej? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Rafatus znowu działa i szokuje na kontrowersyjnej platformie streamingowej!

Virtus.Pro odpada z ELEAGUE Major: Boston 2018!

Stuu i Malczyńscy wspólnie wystąpili w teledysku!

"Babcia na czasie" - ważny film z okazji Dnia Babci