Instagram zawiesił konto Daniela Majewskiego

Instagram zawiesił konto Daniela Majewskiego

Daniel Majewski jest jednym z topowych polskich influencerów. Teraz internetowy celebryta ma jednak spory problem. Jego konto na Instagramie, które było głównym źródłem kontaktu z fanami, zostało zawieszone. 


O sprawie poinformowała żona Daniela - Marita Sürma Majewska, znana jako Deynn. Influencerka za pośrednictwem Instagrama podała, że konto jego partnera faktycznie zostało zawieszone. Na dowód zamieściła zrzut ekranu, przedstawiający informację o blokadzie konta. Jak tłumaczy Deynn, nie wie ona z jakiego powodu została nałożona blokada konta. Influencerka przypuszcza, że może chodzić o złamanie regulaminu bądź atak botów.

Źródło: Instagram @deynn


Do sprawy odniósł się sam Daniel Majewski, który na swoim Twitterze napisał, że dzień wcześniej nagrał "Relację" mówiącą o problemach z wartościami na Instagramie oraz zapowiedział swój powrót na Snapchata.

Po pewnym czasie wpis Daniela Majewskiego został usunięty. Źródło zrzutu ekranu: @ThePolandNews.


Na ten moment nie wiemy wiele więcej o blokadzie konta popularnego influencera. Nie jest także jasne to, czy mamy do czynienia jedynie z czasowym zawieszeniem, czy może permanentną blokadą. Najbliższe dni lub tygodnie powinny jednak wyjaśnić tę kwestię.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.