Instagram z opcją polubienia postu opublikowanego na Stories

Instagram z opcją polubienia postu opublikowanego na Stories

Instagram planuje wprowadzić opcję zostawienia "serduszka" pod postem opublikowanym za pośrednictwem Stories. Pojawić ma się także opcja jego udostępnienia wielu osobom.


Stories to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych funkcji obecnych na Instagramie. Sam często uruchamiam aplikację tylko po to, by przejrzeć tę sekcję. Jak się okazuje, niedługo wzbogaci się ona o świetną nowość.

Popularny insider, Alessandro Paluzzi, dostrzegł prowadzone testy opcji polubienia postów opublikowanych za pośrednictwem Stories. W dolnej części wpisu pojawi się specjalna ikona serduszka, której kliknięcie spowoduje dodanie reakcji. Co ciekawe, będzie można dodawać kilka polubień (nie wiadomo jednak czy to nie błąd).

 Dodatkowo pojawi się możliwość wysłania obejrzanego Stories kilku osobom jednocześnie. Instagram chce w ten sposób zwiększyć interaktywność tego formatu postów i pozwolić użytkownikom na wyrażenie własnej opinii o zobaczonej treści.

Nie wiadomo jednak czy nowość ostatecznie trafi do wszystkich osób. Na razie prowadzone są jej testy i możliwe, że nigdy się ona finalnie nie pojawi. Zobaczymy.

 

Co sądzicie o opcji polubienia Stories? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.