Instagram z nową funkcją - wspólne transmisje na żywo

Instagram z nową funkcją - wspólne transmisje na żywo

Instagram cały czas się rozwija, dodaje nowe funkcje, takie jak głosowania w Stories, o której pisaliśmy tutaj. Jak wiadomo, w tym serwisie dostępna jest również możliwość nadawania na żywo. Konkurencję stanowią tutaj inne serwisy służące wyłącznie do tego. Instagram, nie pozostaje w tyle, wprowadza nową funkcję, która z pewnością będzie przełomem w tej dziedzinie. Co tym razem zostało dodane i jak to będzie działać? Koniecznie przeczytajcie ten artykuł, żeby się tego dowiedzieć.


Możliwość zapraszania gości do transmisji na żywo

Nowa funkcja daje możliwość zaproszenia do swojej transmisji na żywo gościa. Osoba, która zaczęła nadawanie, może zdecydować kogo i kiedy zaprosić oraz kiedy usunąć uczestnika. Aby dodać innego użytkownika, wystarczy kliknąć mały przycisk „dodaj” i podać nazwę jego konta w serwisie. Podczas transmisji z innym użytkownikiem, na pasku Stories pojawią się złączone ze sobą zdjęcia profilowe naszego konta oraz gościa, który razem z nami prowadzi transmisję.

Tak wygląda transmisja z użyciem nowej funkcji:Korzyści płynące z używania nowej funkcji

Jak wiadomo, gdy zaczynamy transmisję na żywo, osoby śledzące nasze konto, są o tym automatycznie powiadamiane. W nowej funkcji, po dodaniu innego uczestnika do transmisji, jego obserwujący również dostaną informację o tym zdarzeniu. Pozwoli to zdecydowanie zwiększyć zasięgi nadawania oraz daje nowe możliwości, np. poprowadzenia wywiadu na żywo, czy rozmowy na ciekawy temat przed setkami użytkowników.

 

Oto inny przykład użycia funkcji:Instagram dzięki swojej pracy stale się rozwija. Zasłużył na miano najlepszego serwisu społecznościowego gromadzącego zdjęcia i filmy. Na pewno dodanie nowej funkcji znacznie zwiększy jego potencjał. Jak oceniacie rozwój serwisu, będziecie korzystać z nowej funkcji?

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl