Instagram z funkcją wideorozmowy!

Instagram z funkcją wideorozmowy!

Jeszcze tak niedawno w sieci pojawiła się informacji o testowaniu odrębnej aplikacji, która łącząc się z naszym kontem na Instagramie grała by rolę komunikatora - coś a'la Facebook Messenger. Dlaczego więc do tej całej koncepcji nie dodać wideorozmów?


Użytkownik Ishan Agarwan rozpakowując plik .apk testowej wersji tytułowej aplikacji odkrył całkowicie nowe ikony, które sugerują, że już niedługo na Instagramie będziemy mogli nie tylko korespondować ze swoimi znajomymi, ale też prowadzić z nimi wideorozmowy.

Ikony "telefoniczne" znalezione w paczce .apk testowej wersji Instagrama


Zespół odpowiedzialny za program jak na razie milczy, lecz zapewne już niedługo podzieli się z nami mniej lub bardziej ogólnymi informacjami dotyczącymi tego, kiedy i czy w ogóle wprowadzi tę innowację do aplikacji.

Czy tego typu funkcja jest w ogóle potrzebna w Instagramie? Niekoniecznie, ale twórcy zdają sobie sprawę z tego, że korzysta z niego bardzo dużo osób więc za wszelką cenę próbują sprawić, żeby użytkownicy jeszcze bardziej się do aplikacji przywiązali. Ciekawe tylko czy ich koncepcja okaże się strzałem w dziesiątkę, czy też totalnym niewypałem.

Źródło: techcrunch.com

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.