Instagram testuje nowe funkcje!

Instagram testuje nowe funkcje!

Instagram przygotowuje szereg nowych funkcji, które już niedługo staną się dostępne dla wszystkich swoich użytkowników.  Twórcy aplikacji nie zatrzymują się ani na chwilę i starają się stale ułatwiać korzystanie z Instagrama. Zobaczcie, jakie funkcje testowane są tym razem! 


Niedawno usłyszeliśmy o nowej fukcji dotyczącej edycji zdjęć. Więcej na ten temat przeczytanie w naszym artykule.

Instagram właśnie pochwalił się nam kolejnymi swoim planami na najbliższą przyszłość. Nadchodzące aktualizacje zapowiadają się naprawdę obiecująco. Jedną z nowych funkcji jest opcja "Regram", która pozwala na  udostępnienia czyjegoś zdjęcia lub filmu na naszym profilu bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji i bez konieczności opuszczania Instagrama. Nowy przycisk pojawić ma się zaraz obok dobrze znanych nam już opcji.Kolejna nowość to bezpośrednie zapisywanie swoich Instastories i ich archiwizacja w bazie danych. W ten sposób działa także Snapchat, który pozwala na przechowywanie zrobionych przez nas zdjęć w bazie aplikacji.To nie koniec! Instagram pragnie zachęcić swoich użytkowników do poprawienia komunikacji ze znajomymi za pomocą aplikacji. Opcja udostępniania wybranych zdjęć "najbliższym znajomym" ma pomóc w dzieleniu się postami jedynie z daną grupą naszych znajomych.Instagram testuje także inne, mniejsze ulepszenia, które także poprawią użytkowanie aplikacji. Na chwilę obecną wszystkie nowości dostępne są w wersji Instagram Beta i nie mamy potwierdzenia, że na pewno zostaną dodane do dostępnej dla nas wersji aplikacji. Mamy jednak nadzieję, że zwykli użytkownicy także będą mogli już niedługo cieszyć się i korzystać z nowych opcji.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.