Instagram z funkcją, dzięki której nie przegapisz postów od ulubionych twórców

Instagram z funkcją, dzięki której nie przegapisz postów od ulubionych twórców

Instagram testuje funkcję "Ulubione". Pozwoli ona wyróżnić wybrane przez nas konta tak, by posty przez nie opublikowane pojawiały się na samej górze tablicy.


Jeśli obserwujesz dużo kont na Instagramie, to nie trudno jest o chaos na głównej stronie. Znalezienie postów opublikowanych przez kilku najciekawszych twórców czy znajomych jest w takich momentach niezwykle trudne.

Z pomocą przychodzi testowana właśnie przez Instagram funkcja. Mowa o "Ulubione", czyli możliwości wyróżnienia danego profilu. W ten sposób treści przez niego opublikowane będą pojawiały się na samej górze tablicy i zyskają priorytet przed wszystkimi innymi. Oczywiście w bezproblemowy sposób będzie można konkretne konta usunąć z listy.

 Opcja ta wydaje się naprawdę przydatna - często bowiem odwiedza się Instagrama tylko po to, by sprawdzić najnowsze posty od konkretnych influencerów czy marek. Teraz ten proces stanie się o wiele przyjemniejszy i szybszy.

Nie wiadomo jednak kiedy konkretnie Instagram zdecyduje się na powszechne wdrożenie nowości. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na kolejne informacje w sprawie.

 

Co sądzicie o testowanej funkcji? Dajcie znać w komentarzach!


 

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.