Instagramowy milion Red Lipstick Monster!

Instagramowy milion Red Lipstick Monster!

Wśród Instagramowiczów jest niewiele polskich YouTuberek i blogerek, które przekroczyły próg miliona obserwatorów. Należą do nich między innymi Angelika działająca pod pseudonimem Littlemooonster96 i Julka - Maffashion. Do tych dwóch dziewczyn bijących rekordy popularności dołączyła teraz Red Lipstick Monster. Sami zobaczcie jak Ewa zareagowała na tą dobrą nowinę!
Nikogo nie zdziwi stwierdzenie, że Red Lipstick Monster jest jedną z najpopularniejszych polskich YouTuberek. Można nawet powiedzieć, że w rankingu popularności pokonuje swoje koleżanki z kategorii beauty znaczną ilością subskrypcji na YouTube. Jasnym jest, że jak każda osoba działająca na większą skale w Internecie, Ewa również prowadzi konta w takich serwisach społecznościowych jak Instagram czy Facebook, gdzie również przebija się na same szczyty rozpoznawalności. Mimo tego, że jak już wyżej wspominaliśmy Red Lipstick Monster głównie kojarzona jest z YouTube, to jednak jej licznik obserwatorów z Instagrama zdążył przekroczyć dane pokazywane na YouTube. Choć do miliona na kanale Ewie nie brakuje wiele bo ledwie kilkadziesiąt tysięcy, to jednak Instagram był pierwszy.

 
Jest to spore wyróżnienie, mieć możliwość pojawienia się w gronie najpopularniejszych Polek i przekroczyć tą magiczną liczbę równiutkiego miliona widzów. Oczywiście sama RLM ma świadomość, że sporo z tych kont jest nieaktywnych, jednak nie jest to powód do umniejszania osiągnięcia. Z okazji takiego wyróżnienia i tak licznego wsparcia ze strony widzów Ewa postanowiła się swoim obserwatorom odwdzięczyć, gdyż jak sama lubi powtarzać ,,to wszystko dzięki nim". Stąd, aby uczcić ten magiczny milion YouTuberka zaproponowała konkurs. Jednak, aby był on naprawdę skierowany do widzów nie wyznaczyła nagrody sama tylko zaproponowała aby to właśnie przyszli uczestnicy tego przedsięwzięcia mogli zadecydować co byłoby ich wymarzoną nagrodą. Sami zobaczcie nową, uroczą fotkę RLM z okazji miliona i skomentujcie ją swoim pomysłem na nagrodę!

 Insta milion ❤❤❤ Co byłoby Waszą wymarzoną nagrodą w konkursie Instagramowym z tej okazji? ;-) #cutcrease #makeuplover #1mRLM


Post udostępniony przez Red Lipstick Monster (@redlipstickmonster)


Przy okazji nie możemy się doczekać aż na YouTube Ewy również zabłyśnie ta piękna liczba jaką jest milion i jesteśmy bardzo ciekawi co takiego przygotuje dla nas z tej okazji, bo czujemy, że ten moment nadejdzie już niebawem. Póki co serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.