Iniemamocni 2 z rekordowym box office!

Iniemamocni 2 z rekordowym box office!

Od premiery pierwszej części Iniemamocnych minęło 14 lat, a to oznacza, że w oczekiwaniu na drugą część widzowie "jedynki" zdążyli dojrzeć, a może nawet i wydorośleć. Nie przeszkadza to jednak w świetnej zabawie na drugiej części przygód Iniemamocnych, bo okazuje się, że jest to najlepiej zarabiający film animowany!


Disney może święcić triumf, bo najnowsza produkcja Pixara sprzedała się wprost fantastycznie. Według szacunków studia film zarobił aż 180 milionów dolarów od swojej premiery. Inne wytwórnie przewidują, że po pierwszym weekendzie na koncie będzie minimum 181 milionów dolarów.

Taki wynik oznacza nowy rekord otwarcia filmu animowanego. Wcześniejszy należał do Gdzie jest Dory? - czyli kontynuacji Gdzie jest Nemo? i wynosił 135 milionów dolarów. Film pobił także rekord otwarcia filmu z kategorią PG, który należał do filmu Piękna i Bestia z 174,7 milionami dolarów zarobku.

Poniżej zwiastun produkcji z polskim dubbingiem:Premiera Iniemamocnych 2 w Polsce odbędzie się już 13 lipca, czyli za niecały miesiąc. Po ogromnym sukcesie pieniężnym można zakładać, że na film warto się wybrać w ciemno. Już niedługo na YouTube powinny zacząć się pojawiać recenzje filmu, jeśli cały czas będziecie mieć wątpliwości. Wydaje się jednak, że Iniemamocni 2 to film na którym będą się bawić zarówno młodzi widzowie jak i ci dorośli - którzy przecież też kiedyś byli dziećmi.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.