Poznaliśmy głosową obsadę

Poznaliśmy głosową obsadę "Iniemamocnych 2"

Iniemamocni 2 to z pewnością jedna z bardziej wyczekiwanych premier z gatunku filmów animowanych ostatnich lat. Po świetnej "jedynce", która w niektórych kręgach szybko urosła do miana kultowej, kontynuacja była jedynie kwestią czasu. Niestety dość długiego czasu. Premierze dwójki cały czas towarzyszyły różne komplikacje, aż wreszcie 14 lat po pierwszym filmie na pewno już wiemy, że pojawi się film numer dwa. Właśnie została ogłoszona jego oryginalna obsada.


Za pośrednictwem swojego Facebooka twórcy ze studia Pixar udostępnili specjalny materiał, w którym oprócz przedstawienia dubbingowej obsady aktorów, pokazane zostało podobieństwo animowanych postaci do ich głosowych odpowiedników. W oryginale usłyszymy zatem te same głosy, które towarzyszyły nam przy pierwszej części. Zapowiedziane zostały także nowe postaci, które rozwiną fabułę o nowe wątki. Całość skupiona ma być na wątku Elastyny, która podejmie się pracy zawodowej, gdzie tymczasem jej mąż, wcześniejszy główny bohater filmu zostanie gospodarzem domu i przejmie opiekę nad dziećmi, w tym nad małym Jack-Jackiem, który dopiero teraz ujawnia swoje super moce.Przypominamy również, że w sieci dostępny jest już zwiastun Iniemamocnych 2, który na chwilę obecną wyświetlony został ponad 78 milionów razy co czyni go najpopularniejszym filmem na oficjalnym kanale Pixara.Póki co nie mamy informacji jak będzie wyglądać polska obsada. Wiele wskazuje na to, że ponownie usłyszymy wszystkich aktorów, którzy byli obecni przy poprzedniej części z Piotrem Fronczewskim na czele, którego udział został już potwierdzony przy okazji udziału w polskiej wersji powyższego zwiastuna. Jak tylko pojawi się oficjalna informacja odnośnie reszty obsady, z pewnością was o tym poinformujemy. Światowa premiera wyznaczona jest na 14 czerwca tego roku - u nas film dostępny będzie miesiąc później tj. 13 lipca. Czekamy z niecierpliwością.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.