Imponujący wynik sprzedaży Call of Duty: WWII!

Imponujący wynik sprzedaży Call of Duty: WWII!

Emocje po premierze Call Of Duty: WWII już powoli opadają, jednak nie dla Activision. W trzy dni po premierze najnowsze Call Of Duty osiągnęło zawrotne wyniki sprzedaży.


Activision pochwaliło się, że Call Of Duty: WWII zarobiło zawrotne pół miliarda dolarów w 3 dni. Jest to rewelacyjny wynik stawiający Call of Duty z powrotem na piedestał. Fani od wielu lat narzekali na kolejne odsłony serii i domagali się powrotu do korzeni - czyli czasów II Wojny Światowej. Dostali to, czego chcieli, a producentowi gry w zupełności się to opłaciło.Wyniki sprzedaży świadczą o tym, że warto było wsłuchać się w głos graczy, gdyż wynik sprzedaży jest dwukrotnie lepszy niż ten osiągnięty przez Infinite Warfare (poprzednią część serii) w tym samym czasie. Co ciekawe, WWII nie pobiło jednak swojego wcześniejszego poprzednika, bo rekord wciąż należy do Black Ops III, które w pierwszy weekend zarobiło ponad 550 milionów dolarów.

Dla tych, których ominęły informacje o grze, zostawiamy playthrough - SargeThePlayer oraz ROJA. Serdecznie polecamy obie rozgrywki tych Panów!
W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!